Povezane vesti

Kurti: Izaslanicima SAD i EU sam ponudio stabilan i siguran izlazak iz krize

Kurti: Izaslanicima SAD i EU sam ponudio stabilan i siguran izlazak iz krize

N1 Info 07.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da je izaslanicima SAD i EU ponudio stabilan i siguran izlazak iz krize na severu, koju su, prema njegovoj oceni, izazvale nelegalne i paralelne strukture Srbije. „Prvo je vladavina prava. Imamo desetak pripadnika… »
Kurti: Izaslanicima SAD i EU sam ponudio stabilan i siguran izlazak iz krize na severu

Kurti: Izaslanicima SAD i EU sam ponudio stabilan i siguran izlazak iz krize na severu

Radio sto plus 07.06.2023
“Prvo je vladavina prava. Imamo desetak pripadnika NATO-a, kosovske policije i novinara koji su bili žrtve neviđene brutalnosti nasilnih ekstremista i kriminalnih grupa. U Skupštini Kosova pomenuo sam 33 imena, pet ih je u zatvoru, ostali nisu. I sve… »
Kurti: Nisam dobio nikakav ultimatum

Kurti: Nisam dobio nikakav ultimatum

IndeksOnline 07.06.2023
PRIŠTINA – Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti izjavio je danas da nije dobio nikakav ultimatum od SAD i EU u vezi sa situacijom na severu KiM. On je rekao da je na sastanku sa specijalnim izaslanikom SAD za Zapadni Balkan… »
Albanski mediji: Ako Kurti odbije zahteve, slede sankcije u dve faze

Albanski mediji: Ako Kurti odbije zahteve, slede sankcije u dve faze

Sputnik 07.06.2023
Ukoliko premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti odbije zahteve EU i SAD za deeskalaciju situacije na severu KiM, lično on i pojedini njegovi ministri snosiće sankcije, ali će sankcije pretrpeti i tzv. Kosovo i one će biti… »
Sankcije lažnoj državi u dve faze Evo šta čeka tzv. Kosovo ako Kurti bude neposlušan

Sankcije lažnoj državi u dve faze Evo šta čeka tzv. Kosovo ako Kurti bude neposlušan

Alo 07.06.2023
Ukoliko premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti odbije zahteve EU i SAD za deeskalaciju situacije na severu KiM, lično on i pojedini njegovi ministri snosiće sankcije, ali će sankcije pretrpeti i tzv. Kosovo i one će biti "oštre i… »

Vesti dana »