Povezane vesti

Brnabić: Računajte na moju ostavku; Vučić: Prevremenih izbora će biti

Brnabić: Računajte na moju ostavku; Vučić: Prevremenih izbora će biti

Insajder 07.06.2023
Premijerka Ana Brnabić izjavila je večeras u obraćanju građanima, u prisustvu predsednika Aleksandra Vučića, da je spremna da da svoju ostavku. "Uvek sam spremna da podnesem ostavku, ali kada se društvo nalazi u krizi jedini je način razgovor, a… »
Jasno je da ćemo ići na izbore

Jasno je da ćemo ići na izbore

Politika 07.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je jasno da će prevremeni parlamentarni izbori u Srbiji biti održani, a da je sada jedino pitanje kada će se ići na izbore. "Mi ćemo nastaviti da čekamo neke ljude da razgovaramo, ali pošto je… »
Srbija i politika: Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora, Vučić kaže da je „to jasno"

Srbija i politika: Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora, Vučić kaže da je „to jasno"

Južne vesti 07.06.2023
ANDREJ CUKIC/EPA-EFE/REX/Shutterstock U jeku masovnih protesta opozicije i njenih pristalica u Beogradu posle dva masovna ubistva, ali i nove krize na Kosovu, vlasti u Srbiji nagoveštavaju vanredne parlamentarne izbore. Predsednik Srbije Aleksandar… »
Brnabić: Ostavka na stolu, parlamentarni izbori pre kraja godine bili bi izlaz iz krize

Brnabić: Ostavka na stolu, parlamentarni izbori pre kraja godine bili bi izlaz iz krize

Beta 07.06.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić ponovila je večeras da je njena ostavka "na stolu" i da smatra da su parlamentarni izbori pre kraja godine "izlaz iz krize". "Ja smatram, a razgovarala sam i sa predsednikom Srpske napredne stranke (SNS) Milošem… »
Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore - ponovo pisao po kineskoj tabli

Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore - ponovo pisao po kineskoj tabli

Radio 021 07.06.2023
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je jasno da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore, ali nije naveo datum. On je rekao da poziv opoziciji za razgovore još uvek stoji, a da će izbori biti raspisani "uskoro", ako se niko ne odazove. Dodao je… »
Srpska opozicija ne veruje 'Vučićevim izborima'

Srpska opozicija ne veruje 'Vučićevim izborima'

Slobodna Evropa 07.06.2023
"Opozicija u Srbiji ne želi nove izbore pod starim uslovima", rečeno je iz nekoliko parlamentarnih stranaka koje nisu deo vlasti za Radio Slobodna Evropa (RSE). Kao odgovor na građanske proteste nakon dva masovna ubistva koja su u maju potresla… »
I vanredni izbori i vanredna povećanja u javnom sektoru, najavio Vučić

I vanredni izbori i vanredna povećanja u javnom sektoru, najavio Vučić

Bloomberg Adria 07.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u sredu uveče da će vanredni parlamentarni izbori biti održani do kraja godine, ali da je pitanje kog meseca. Ova odluka doneta je zbog krize u društvu koja je usledila nakon dva masovna ubistva zbog… »
„Oni koji odu na razgovor sa Vučićem biće saučesnici u propasti zemlje“: Prva reakcija na poziv predsednika opoziciji

„Oni koji odu na razgovor sa Vučićem biće saučesnici u propasti zemlje“: Prva reakcija na poziv predsednika opoziciji

Nova 07.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je pitanje meseca kad će biti održani vanredni izbori, te će još neko vreme sačekati opoziciju kojoj je uputio poziv na razgovor. Vučić je rekao da će čekati opozicione stranke da se odazovu… »
Vučić i Brnabić: Ostavka na stolu - izbora će jasno biti uskoro! (video)

Vučić i Brnabić: Ostavka na stolu - izbora će jasno biti uskoro! (video)

Pravda 07.06.2023
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i premijerka Ana Brnabić obratili su se javnosti večeras. Premijerka Ana Brnabić izjavila je da je spremna da u svakom trenutku podnese ostavku na tu funkciju i da smatra da su izlaz iz krize… »
Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

N1 Info 07.06.2023
"Računajte na moju ostavku, imate je na stolu, to otvara prostor za tehničke razgovore, razgovarala sam sa Milošem Vučevićem, smatram da su izlaz iz krize parlamentarni izbori do kraja godine, ostavljam predsedniku da donese takvu odluku", rekla je… »
Vučić najavljuje prijevremene izbore, Brnabić ‘spremna podnijeti ostavku’

Vučić najavljuje prijevremene izbore, Brnabić ‘spremna podnijeti ostavku’

Al Jazeera 07.06.2023
Predsjednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku i da opozicija može računati sa tim. Na konferenciji za novinare sa predsjednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Palati Srbija, Brnabić je… »
Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

Novi magazin 07.06.2023
"Računajte na moju ostavku, imate je na stolu, to otvara prostor za tehničke razgovore, razgovarala sam sa Milošem Vučevićem, smatram da su izlaz iz krize parlamentarni izbori do kraja godine, ostavljam predsedniku da donese takvu odluku", rekla je… »
Srbija i politika: Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora, Vučić kaže da je „to jasno"

Srbija i politika: Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora, Vučić kaže da je „to jasno"

Radio 021 07.06.2023
Najviši predstavnici vlasti u Srbiji nagoveštavaju vanredne parlamentarne izbore do kraja godine. ANDREJ CUKIC/EPA-EFE/REX/Shutterstock U jeku masovnih protesta opozicije i njenih pristalica u Beogradu posle dva masovna ubistva, ali i nove krize na… »
Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore

Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore

Sandžak haber 07.06.2023
Politika Vesti Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore 07/06/20239 Views ČITAJ MINaciji se obraćaju premijerka Ana Brnabić i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. “Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore… »
Brnabić: Izlaz iz krize izbori do kraja godine

Brnabić: Izlaz iz krize izbori do kraja godine

Sandžak haber 07.06.2023
Politika Vesti Brnabić: Izlaz iz krize izbori do kraja godine 07/06/202307/06/202312 Views ČITAJ MINaciji se obraćaju premijerka Ana Brnabić i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Premijerka je govorila o krizi, izazovima i rezultatima rada Vlade… »
Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene izbore, pitanje je samo za koliko meseci

Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene izbore, pitanje je samo za koliko meseci

Glas Amerike 07.06.2023
Beograd — Sada je jasno je da ćemo imati vanredne parlamentarne izbore u Srbiji, samo je pitanje tačno kada će ti oni biti održani, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na zajedničkoj konferenciji za novinare sa predsednicom Vlade Anom… »
Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, izbori do kraja godine

Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, izbori do kraja godine

Vesti online 07.06.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku i da opozicija može računati sa tim. Na konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Palati Srbija, Brnabić je… »

Vesti dana »