Povezane vesti

Vučić: Imaćemo prevremene parlamentarne izbore – Brnabić: Imate moju ostavku uvek na stolu

Vučić: Imaćemo prevremene parlamentarne izbore – Brnabić: Imate moju ostavku uvek na stolu

Jugmedia 07.06.2023
Sada je jasno, imaćemo prevremene parlamentarne izbore, samo je pitanje meseca, najavio je večeras predsednik Srbije Aleksandar Vučić, dok je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kazala da je uvek spremna da podnesem ostavku, ali da kada se društvo… »
Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

Brnabić – računajte na moju ostavku, Vučić kaže da su izvesni prevremeni izbori

Glas Zaječara 07.06.2023
„Računajte na moju ostavku, imate je na stolu, to otvara prostor za tehničke razgovore, razgovarala sam sa Milošem Vučevićem, smatram da su izlaz iz krize parlamentarni izbori do kraja godine, ostavljam predsedniku da donese takvu odluku“, rekla… »
Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore, ali prelazne vlade neće biti

Vučić: Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore, ali prelazne vlade neće biti

Glas Zapadne Srbije 07.06.2023
Jasno je da ćemo imati prevremene parlamentarne izbore, čekamo da se odazovu na razgovore, verujem da ćemo pronaći sagovornike, ako se to ne desi idemo na izbore, ali na ulici se neće birati vlast i prelazne vlade neće biti, izjavio predsednik… »
Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora?

Hoće li biti prevremenih parlamentarnih izbora?

Ozon 07.06.2023
Najviši predstavnici vlasti u Srbiji nagoveštavaju vanredne parlamentarne izbore do kraja godine. U jeku masovnih protesta opozicije i eskalirajuće napetosti u Beogradu nakon dva masovna ubistva, kao i nove krize na Kosovu, vlasti u Srbiji… »
Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, izbori do kraja godine

Brnabić: Spremna da podnesem ostavku, izbori do kraja godine

IndeksOnline 07.06.2023
BEOGRAD – Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku i da opozicija može računati sa tim. Na konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Palati Srbija… »
Brnabić: Izbori do kraja godine

Brnabić: Izbori do kraja godine

RTK 07.06.2023
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je u svakom trenutku spremna da podnese ostavku i da opozicija može računati sa tim. Na konferenciji za novinare sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Palati Srbija, Brnabić je… »
Vučić: Jasno je da će biti vanrednih parlamentarnih izbora, samo je pitanje meseca

Vučić: Jasno je da će biti vanrednih parlamentarnih izbora, samo je pitanje meseca

Radio sto plus 07.06.2023
Vučić je novinarima u Palati Srbija rekao da poziv opoziciji za razgovore još uvek stoji, a da će izbori biti raspisani “uskoro”, ako se niko ne odazove. “To znači da idemo ubrzo na raspuštanje Skupštine Srbije jer postoje rokovi”, kazao je… »
Brnabić: Ostavka na stolu, parlamentarni izbori pre kraja godine bili bi izlaz iz krize

Brnabić: Ostavka na stolu, parlamentarni izbori pre kraja godine bili bi izlaz iz krize

Radio sto plus 07.06.2023
“Ja smatram, a razgovarala sam i sa predsednikom Srpske napredne stranke (SNS) Milošem Vučevićem, kao najveće stranke u Srbiji, smatram da su izlaz iz ove krize parlamentarni izbori do kraja godine”, rekla je Brnabić novinarima u Palati Srbija… »

Vesti dana »