Povezane vesti

Fjorentina traži kaznu zbog povrede Biragija u finalu Lige konferencija

Fjorentina traži kaznu zbog povrede Biragija u finalu Lige konferencija

Politika 08.06.2023
RIM – Fudbalski klub Fjorentina zatražio je danas „primerenu” kaznu nakon što je kapiten tog tima Kristijano Biragi zadobio povredu glave u finalu Lige konferencija protiv Vest Hema. Finale Lige konferencija u Pragu, u kojem je slavio Vest Hem… »
Fjorentina traži kaznu zbog povrede Biragija u finalu LK

Fjorentina traži kaznu zbog povrede Biragija u finalu LK

Sport klub 08.06.2023
Fudbalski klub Fjorentina zatražio je "primerenu" kaznu nakon što je kapiten tog tima Kristijano Biragi zadobio povredu glave u finalu Lige konferencija protiv Vest Hema. Finale Lige konferencija u Pragu, u kojem je slavio Vest Hem (2:1), prekinuto je… »
Srbija manjka napadača pred Bugare - Piksi, da li je vreme za napadača kojeg traže Hrvati?

Srbija manjka napadača pred Bugare - Piksi, da li je vreme za napadača kojeg traže Hrvati?

Sportske.net 08.06.2023
Aleksandar Mitrović je povređen i nema ga na spisku reprezentacije Srbije za predstojeće mečeve, a veliko je pitanje da li će igrati i Luka Jović jer je doživeo povredu u finalu Lige konferencija i moraće najverovatnije na operaciju. Dušan… »
Luka Jović mora na operaciju nosa

Luka Jović mora na operaciju nosa

Danas 08.06.2023
Srpski reprezentativac i fudbaler Fiorentine Luka Jović doživeo je povredu nosa na utakmici finala Lige konferencije protiv Vest Hema, zbog koje će morati na operaciju. Zbog toga će najverovatnije propustiti reprezentativno okupljanje i predstojeće… »
Luka Jović mora na operaciju nosa

Luka Jović mora na operaciju nosa

Sport klub 08.06.2023
Srpski reprezentativac i fudbaler Fiorentine Luka Jović doživeo je povredu nosa na utakmici finala Lige konferencije protiv Vest Hema, zbog koje će morati na operaciju. Zbog toga će najverovatnije propustiti reprezentativno okupljanje i predstojeće… »
Vest Hem se oglasio o incidentu sa Biragijem

Vest Hem se oglasio o incidentu sa Biragijem

Sportske.net 08.06.2023
Vest Hem je sinoć osvojio trofej u Ligi konferencija pošto je u Pragu pobedio Fjorentinu sa 2:1. Incident se dogodio u 33. minutu kada je Biragi pokušao da izvede korner ispod tribine na kojoj su bili smešteni navijači Vest Hema. Oni su ga gađali… »
Jović slomio nos u finalu lk, moraće na operaciju

Jović slomio nos u finalu lk, moraće na operaciju

Sportski žurnal 08.06.2023
Srpski napadač će najverovatnije propustiti reprezentativno okupljanje i predstojeće mečeve, prvo prijateljski protiv Jordana 16. juna i drugi u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo protiv Bugarske 20. juna u Razgradu. Srpski reprezentativac i… »
Milenković nakon izgubljenog finala: "Boli!"

Milenković nakon izgubljenog finala: "Boli!"

Sportske.net 08.06.2023
Fudbaler Fiorentine Nikola Milenković rekao je da njegova ekipa nije smela lako da primi gol u samoj završnici utakmice, posle kojeg je izgubila od Vest Hema u finalu Lige konferencija. "Boli kada izgubite na ovakav način. Ponovo smo igrali zaista… »
Problem za Piksija, Jović propušta Bugarsku?

Problem za Piksija, Jović propušta Bugarsku?

Sportske.net 08.06.2023
Srpski reprezentativac i fudbaler Fiorentine Luka Jović doživeo je povredu nosa na utakmici finala Lige konferencije protiv Vest Hema, zbog koje će morati na operaciju. Zbog toga će najverovatnije propustiti reprezentativno okupljanje i predstojeće… »
Pehar u Ligi konferencije ostavio Mojesa na klupi

Pehar u Ligi konferencije ostavio Mojesa na klupi

Sport klub 08.06.2023
Dejvid Saliven, prvi čovek Vest Hema, potvrdio je da će Dejvid Mojes i u sledećoj sezoni sedeti na klupi čekićara. Pod vođstvom Mojesa Vest Hem je osvojio Ligu konferencije i to je prvi evropski trofej za klub posle 43 godine. U finalu u Pragu su… »
Veliki problemi za Srbiju: Nakon Mitrovića još jedan napadač ne igra prvo kolo kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Veliki problemi za Srbiju: Nakon Mitrovića još jedan napadač ne igra prvo kolo kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Večernje novosti 08.06.2023
Srpski reprezentativac i fudbaler Fiorentine Luka Jović doživeo je povredu nosa na utakmici finala Lige konferencije protiv Vest Hema, zbog koje će morati na operaciju. FOTO: EPA U timu iz Firence, u startnoj postavi zaigrali su Nikola Milenković i… »
Milenković: Finale odlučuju detalji

Milenković: Finale odlučuju detalji

Sportski žurnal 08.06.2023
Naš reprezentativac istakao da je odlučujući gol posledica pogrešne procene njegovog tima. Fiorentina je drugo finale za dve nedelje završila sa gorkim ukusom. Posle Intera u Kupu Italije, doživeli su poraz i od Vest Hema. Zanimljivo istim… »
Liga konferencija kruna Mojesove karijere

Liga konferencija kruna Mojesove karijere

Sportski žurnal 08.06.2023
- Ovakvi trenuci slavlja, kad vam je tu porodica, uz pobedu u poslednjim trenucima utakmice, ne dešavaju često. Bilo je ovo briljantno veče, osećaj je sjajan - istakao je menadžer Vest Hema. Menadžer Vest Hema Dejvid Mojes ocenio je da je osvajanje… »
Vest Hem osudio gađanje Biragija u glavu

Vest Hem osudio gađanje Biragija u glavu

Sportski žurnal 08.06.2023
Incident se dogodio u 33. minutu kad je kapiten Fjorentine pokušao da izvede korner ispod tribine na kojoj su bili smešteni navijači Čekićara. Vest Hem je osudio ponašanje "malog broja svojih navijača", pošto je u finalnoj utakmici u Ligi… »
Odbio 200.000 nedeljno od kluba, pa im osvojio evropski trofej: Sad je vreme da se naplati, ali cena je 100.000.000 evra

Odbio 200.000 nedeljno od kluba, pa im osvojio evropski trofej: Sad je vreme da se naplati, ali cena je 100.000.000 evra

Mondo 08.06.2023
Dosta je bilo igranja u Vest Hemu, Deklan Rajs hoće na najveću scenu! Dosta je bilo igranja u Vest Hemu, Deklan Rajs hoće na najveću scenu! Vest Hem je u dramatičnom meču finala golom Džareda Bouvena u 90. minutu osvojio Ligu konferencija, a nakon… »
Piksi ovo nikako nije želeo da čuje: Loše vesti za Srbiju se ređaju kao na traci

Piksi ovo nikako nije želeo da čuje: Loše vesti za Srbiju se ređaju kao na traci

Večernje novosti 08.06.2023
Selektor Dragan Stojković Piksi nedavno je objavio spisak fudbalera na koje računa za utakmice sa Jordanom i Bugarskom. FOTO: AP/Tanjug Meč sa komšijama je puno važniji, jer se radi o trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u… »
Trener Vest Hema: Osvajanje Lige konferencija najbolji trenutak u karijeri

Trener Vest Hema: Osvajanje Lige konferencija najbolji trenutak u karijeri

Beta 08.06.2023
Trener fudbalera Vest Hema Dejvid Mojs rekao je da je osvajanje trofeja u Ligi konferencija najbolji trenutak u njegovoj karijeri. "Rekao bih da je ovo moj najbolji dan u trenerskoj karijeri pošto se ovakvi trenuci slavlja, kada vam je tu porodica, uz… »
Milenković: Ovakav poraz boli

Milenković: Ovakav poraz boli

Beta 08.06.2023
Fudbaler Fjorentine Nikola Milenković rekao je da njegova ekipa nije smela lako da primi gol u samoj završnici utakmice, posle kojeg je izgubila od Vest Hema u finalu Lige konferencija. "Boli kada izgubite na ovakav način. Ponovo smo igrali zaista… »
Mojes: "Da mi je neko rekao pre tri godine, mislio bih da je lud"

Mojes: "Da mi je neko rekao pre tri godine, mislio bih da je lud"

Sportske.net 08.06.2023
Vest Hem je osvojio sinoć Ligu konferencija pošto je u finalu u Pragu pobedio Fjorentinu sa 2:1 i osvojio prvi trofej posle 43 godine. "Rekao bih da je ovo moj najbolji dan u trenerskoj karijeri pošto se ovakvi trenuci slavlja, kada vam je tu porodica… »
Milenković: Ovakav poraz boli

Milenković: Ovakav poraz boli

Novi magazin 08.06.2023
Fudbaler Fjorentine Nikola Milenković rekao je da njegova ekipa nije smela lako da primi gol u samoj završnici utakmice, posle kojeg je izgubila od Vest Hema u finalu Lige konferencija. "Boli kada izgubite na ovakav način. Ponovo smo igrali zaista… »
Zašto je Jović finale LK završio na poluvremenu?

Zašto je Jović finale LK završio na poluvremenu?

Sportske.net 08.06.2023
Fudbaleri Fiorentine poraženi su u finalu Lige konferencija od engleskog Vest Hema sa 2:1 i tako ostali bez evropskog trofeja. Mogao je u finalu u Pragu da se proslavi srpski napadač Luka Jovič koji je započeo meč za "violu" i postigao vodeći gol za… »
Trener Vest Hema: Osvajanje Lige konferencija najbolji trenutak u karijeri

Trener Vest Hema: Osvajanje Lige konferencija najbolji trenutak u karijeri

Danas 08.06.2023
Trener fudbalera Vest Hema Dejvid Mojs rekao je da je osvajanje trofeja u Ligi konferencija najbolji trenutak u njegovoj karijeri. „Rekao bih da je ovo moj najbolji dan u trenerskoj karijeri pošto se ovakvi trenuci slavlja, kada vam je tu porodica, uz… »
Haos na evropskom finalu - huligani razbili glavu fudbaleru! Kapiten im aplaudirao, pa krvav nastavio meč! (video)

Haos na evropskom finalu - huligani razbili glavu fudbaleru! Kapiten im aplaudirao, pa krvav nastavio meč! (video)

Mondo 08.06.2023
Huligani koji podržavaju Vest Hem su prekinuli evropsko finale i kapitenu Fiorentine razbili glavu! Huligani koji podržavaju Vest Hem su prekinuli evropsko finale i kapitenu Fiorentine razbili glavu! Fudbaleri Vest Hema su osvojili Konferencijsku ligu… »
Boven junak Vest Hema, Fiorentina ostala bez trofeja u Ligi konferencije u 90. minutu

Boven junak Vest Hema, Fiorentina ostala bez trofeja u Ligi konferencije u 90. minutu

Danas 08.06.2023
Fiorentina je bila ambicioznija, više je napadala, delovala kreativnije, ali su na kraju fudbaleri Vest Hema došli do trofeja u Ligi konferencije, golom Bovena u 90. minutu – 2:1. Drugi put u istoriji kluba, Vest Hem je osvojio međunarodni trofej… »
Srbi ostali zapanjeni - i bez evro-trofeja! Fiorentina u 90. minutu izgubila finale Lige konferencije od Vest Hema (video)

Srbi ostali zapanjeni - i bez evro-trofeja! Fiorentina u 90. minutu izgubila finale Lige konferencije od Vest Hema (video)

Večernje novosti 07.06.2023
VEST Hem je osvojio prvi trofej u klupskoj istoriji još od 1980. godine i FA kupa, i to na dramatičan način: Liga konferencija okončana je pobedom londonskih "čekićara" nad Fiorentinom - u Pragu je finale završeno rezultatom 2:1, koji je postavio… »

Vesti dana »