Povezane vesti

Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: Pružio drugu nogu da se uhvati, on ga povukao u vodu

Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: Pružio drugu nogu da se uhvati, on ga povukao u vodu

Telegraf 08.06.2023
Policija je skinula i pregledala snimke nadzornih kamera na Adi. M. S. (16), jedan od dvojice dečaka koji su se u utorak utopili na Adi Ciganliji u Beogradu, nastradao je spasavajući druga. S. Č. (16) njegov prijatelj iz osnovne škole skočio je u… »
Oglasio se profesor dečaka koji je pokušao da spase druga! Srceparajuća anegdota o dečaku koji se sa prijateljem utopio

Oglasio se profesor dečaka koji je pokušao da spase druga! Srceparajuća anegdota o dečaku koji se sa prijateljem utopio

Mondo 08.06.2023
Oglasio se profesor M.S. (16) koji se utopio u Adi Ciganliji kada je pokušao da spasi svog druga S.Č. (16). Oglasio se profesor M.S. (16) koji se utopio u Adi Ciganliji kada je pokušao da spasi svog druga S.Č. (16). Dva mladića M.S. (16) i S.Č. (16)… »
Drugovi otkrili kako su se mladići utopili na Adi Ciganliji! Dečak hteo drugu da pomogne, pa stradao: Detalji tragedije

Drugovi otkrili kako su se mladići utopili na Adi Ciganliji! Dečak hteo drugu da pomogne, pa stradao: Detalji tragedije

Mondo 08.06.2023
Očevici tragičnog događaja na Adi Ciganliji kada su se dva dečaka starosti 16 godina utopili ispričali su kako je došlo do nesreće. Očevici tragičnog događaja na Adi Ciganliji kada su se dva dečaka starosti 16 godina utopili ispričali su kako… »
Drugari otkrivaju kako je došlo do utapanja dvojice tinejdžera na Adi Ciganliji

Drugari otkrivaju kako je došlo do utapanja dvojice tinejdžera na Adi Ciganliji

Telegraf 08.06.2023
Jedan od očevidaca ispričao je za Telegraf da su kobnog dana tu bili učenici dve škole. Okolnosti pod kojima je došlo do tragedije na Adi Ciganliji kada su se udavili M. S. (16) i S. Č. (16) se ispituju, čeka se obdukcija tela kako bi se utvrdio… »
"Drugar je počeo da viče, mislili su da se šali!" Ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi - pokušao je da ga izvuče...

"Drugar je počeo da viče, mislili su da se šali!" Ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi - pokušao je da ga izvuče...

Mondo 08.06.2023
Oglasio se otac dečaka koji se utopio na Adi Ciganliji kada je pokušao da pomogne drugu koji se davio. Oglasio se otac dečaka koji se utopio na Adi Ciganliji kada je pokušao da pomogne drugu koji se davio. Otac dečaka koji je pokušao da spase druga… »
Dečak se utopio na Adi Ciganliji dok je pokušavao da POMOGNE DRUGU

Dečak se utopio na Adi Ciganliji dok je pokušavao da POMOGNE DRUGU

Dnevnik 08.06.2023
Otac dečaka koji je pokušao da spase druga od davljenja pa se i sam utopio u Savskom jezeru na Adi Ciganliji neutešan je i slomljen od bola. - Imam i mlađeg sina, koji je u školi u Sremčici završavao osmi razred i slavili su, pa je krenuo kod njega… »
"Od svih tamo na Adi, on je jedini pokušao da pomogne drugu" Bolna ispovest oca dečaka koji se utopio: Hteo sam da znam…

"Od svih tamo na Adi, on je jedini pokušao da pomogne drugu" Bolna ispovest oca dečaka koji se utopio: Hteo sam da znam…

Kurir 08.06.2023
Otac dečaka koji je pokušao da spase druga od davljenja pa se i sam utopio u Savskom jezeru na Adi Ciganliji neutešan je i slomljen od bola. - Imam i mlađeg sina, koji je u školi u Sremčici završavao osmi razred i slavili su, pa je krenuo kod njega… »
"Ostavio je telefon devojci, skinuo se i skočio da pomogne drugu": Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: "Milan…

"Ostavio je telefon devojci, skinuo se i skočio da pomogne drugu": Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: "Milan…

Blic 08.06.2023
Milan Stevanović (16), jedan od dvojice dečaka koji su se juče utopili na Adi Ciganliji u Beogradu, nastradao je spašavajući druga. Stefan Č. (16) njegov prijatelj iz osnovne škole skočio je u vodu i davio se, pa je Milan držeći se za ponton… »
Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: Pružio drugu nogu da se uhvati, on ga povukao u vodu

Potresna ispovest oca dečaka koji se utopio na Adi: Pružio drugu nogu da se uhvati, on ga povukao u vodu

Nova 08.06.2023
Milan Stevanović (16), jedan od dvojice dečaka koji su se juče utopili na Adi Ciganliji u Beogradu, nastradao je spašavajući druga. Stefan Č. (16) njegov prijatelj iz osnovne škole skočio je u vodu i davio se, pa je Milan držeći se za ponton… »
"Mislio je da se drug šali, a onda se skinuo i skočio": Tinejdžer koji je pokušao da spasi druga na Adi bio sa devojkom!

"Mislio je da se drug šali, a onda se skinuo i skočio": Tinejdžer koji je pokušao da spasi druga na Adi bio sa devojkom!

Kurir 08.06.2023
Užasna tragedija na Adi Ciganliji, koja je u utorak popodne odnela živote dvojice tinejdžera (16), prema saznanjima Kurira, dogodila se kada je jedan maloletnik počeo da se davi, a drugi skočio da ga spase, pa su se obojica utopila. - Jedan… »
"On je bio dobrota skupljena sa svih strana" Potresne reči razredne dečaka koji se utopio na Adi Ciganliji

"On je bio dobrota skupljena sa svih strana" Potresne reči razredne dečaka koji se utopio na Adi Ciganliji

Blic 07.06.2023
Milan S. (16), jedan od dvojice dečaka koji su se juče utopili na Adi Ciganliji u Beogradu, nastradao je spašavajući druga. Dečak je kobnog dana završio drugi razred Saobraćajne škole u Zemunu, smer lakirer. Njegova razredna, potpuno potresena i… »
"Skinuli su majice i ušli u vodu iz koje nisu izašli": Očevici tragedije na Adi Ciganliji ne mogu da dođu sebi :"Da sam im…

"Skinuli su majice i ušli u vodu iz koje nisu izašli": Očevici tragedije na Adi Ciganliji ne mogu da dođu sebi :"Da sam im…

Blic 07.06.2023
- Njih dvojica bili su u šorcevima i majicama na obali zajedno sa još dve devojčice. Posle nekoliko minuta su skočili u vodu obučeni, prvo jedan u majici šorcu i patikama, a zatim i drugi. Devojčice su ostale na obali. Ubrzo su izašli su iz vode… »

Vesti dana »