Povezane vesti

Obraćanje Vučića i predsednice Indije: "Razmotrićemo uspostavljanje direktnog leta između Delhija i Beograda"

Obraćanje Vučića i predsednice Indije: "Razmotrićemo uspostavljanje direktnog leta između Delhija i Beograda"

Telegraf 08.06.2023
Predsednica Indije doputovala je juče u Beograd. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je svečani doček ispred Palate Srbija za predsednicu Indije Droupadi Murmu. - Ovo je prva poseta indijskog predsednika posle 1972. godine i posebno sam… »
Vučić dočekao predsednicu Indije ispred Palate "Srbija"

Vučić dočekao predsednicu Indije ispred Palate "Srbija"

Politika 08.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je danas svečani doček ispred Palate Srbija za predsednicu Indije Droupadi Murmu. Ona je dočekana uz najviše državne počasti, crveni tepih, postrojenu Gardu Vojske Srbije i intoniranje himne dve države… »
Crveni tepih i garda: Vučić sa predsednicom Indije u Palati "Srbija": Prva poseta indijskog predsednika posle 40 godina…

Crveni tepih i garda: Vučić sa predsednicom Indije u Palati "Srbija": Prva poseta indijskog predsednika posle 40 godina…

Blic 08.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je danas svečani doček ispred Palate "Srbija" za predsednicu Indije Droupadi Murmu. Ona je dočekana uz najviše državne počasti, crveni tepih, postrojenu Gardu Vojske Srbije i intoniranje himne dve… »
Predsednik Vučić sa Murmu na poslovnom forumu: Mi smo uvek pokazivali nedvosmisleno prijateljstvo i ljubav prema Indiji

Predsednik Vučić sa Murmu na poslovnom forumu: Mi smo uvek pokazivali nedvosmisleno prijateljstvo i ljubav prema Indiji

Kurir 08.06.2023
Predsednica Republike Indije Droupadi Murmu boravi u zvaničnoj poseti Republici Srbiji do 9. juna, a danas se sastala sa predsednikom Srbije Aleksandarom Vučićem. Nakon sastanka predsednici dve države obratili su se medijima. Obraćanje Vučića na… »
Vučić nakon sastanka sa Murmu: Hvala Indiji na podršci teritorijalnom integritetu naše zemlje

Vučić nakon sastanka sa Murmu: Hvala Indiji na podršci teritorijalnom integritetu naše zemlje

RTV 08.06.2023
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić zahvalio je danas Indiji, posle sastanka sa predsednicom Indije Droupadi Murmu u Palati Srbija, na podršci teritorijalnom integritetu naše zemlje i na poštovanju međunarodnog prava i Povelje UN. "Ogromna mi je… »
Vučić danas s Murmu, održava se i srpsko-indijski poslovni forum

Vučić danas s Murmu, održava se i srpsko-indijski poslovni forum

Dnevnik 08.06.2023
BEOGRAD: Predsednica Republike Indije Droupadi Murmu boravi u zvaničnoj poseti Republici Srbiji do 9. juna, a danas će se sastati sa predsednikom Srbije Aleksandarom Vučićem. Srbija je druga zemlja koju posećuje otkako je stupila na dužnost u julu… »

Vesti dana »