Povezane vesti

Izbacivanje pred samo finale, šok u zadruzi! Četvoro izgubilo trku za 70.000 evra - pale suze u studiju! (video)

Izbacivanje pred samo finale, šok u zadruzi! Četvoro izgubilo trku za 70.000 evra - pale suze u studiju! (video)

Mondo 08.06.2023
Žana Đorđević, Slađa Lazić, Miljan Vračević i Marko Marković izbačeni su iz Zadruge. Žana Đorđević, Slađa Lazić, Miljan Vračević i Marko Marković izbačeni su iz Zadruge. Željko Mitrović, direktor i vlasnik Pink Media Group pre… »
Večeras veliko finale Zadruge: Njih četvoro je sinoć izbačeno iz rijalitija, progovorili o pobedniku: "Ona je favorit"

Večeras veliko finale Zadruge: Njih četvoro je sinoć izbačeno iz rijalitija, progovorili o pobedniku: "Ona je favorit"

Blic 08.06.2023
Večeras se održava veliko finale "Zadruge 6", a rijaliti je sinoć napustilo još četvoro zadrugara. Žana Đorđević, Slađa Lazić, Miljan Vračević i Marko Marković izgubili su šansu da se bore za nagradu od 70.000 evra. Oni su po izlasku iz… »
Šok izbacivanje pred superefinale: Niko ne veruje da su oni napustili Šimanovce, a kad je video nju u studiju rasplakao i…

Šok izbacivanje pred superefinale: Niko ne veruje da su oni napustili Šimanovce, a kad je video nju u studiju rasplakao i…

Kurir 08.06.2023
Žana Đorđević, Slađa Lazić, Miljan Vračević i Marko Marković izgubili su šansu da se bore za nagradu od 70.000 evra. - Nisam želela da izađem. Bilo bi mi lakše da sam izašla sinoć, preksinoć. Baš sam rekla Maji i Ani da sigurno idem… »

Vesti dana »