Povezane vesti

Tanasković: Razgovarala sam i sa proizvođačima malina i sa hladnjačarima

Tanasković: Razgovarala sam i sa proizvođačima malina i sa hladnjačarima

N1 Info 08.06.2023
Ministarka poljoprivrede Jelena Tanasković kaže za RTS da je u ovom trenutku od cene pšenice veći problem što nema tražnje i potpuno je stala trgovina tom žitaricom. Tražimo modele kako da premostimo ovaj period, poručuje Tanasković. Kada je… »
Tanasković: Razgovarala sam sa proizvođačima malina i hladnjačarima, mislim da ćemo naći rešenje

Tanasković: Razgovarala sam sa proizvođačima malina i hladnjačarima, mislim da ćemo naći rešenje

RTS 08.06.2023
Ministarka poljoprivrede Jelena Tanasković kaže za RTS da je u ovom trenutku od cene pšenice veći problem što nema tražnje i potpuno je stala trgovina tom žitaricom. Tražimo modele kako da premostimo ovaj period, poručuje Tanaskovićeva. Kada je… »
"Zaštita primarnih proizvođača je imperativ": Ministarka Tanasković se sastala sa hladnjačarima: Evo kada se nastavljaju…

"Zaštita primarnih proizvođača je imperativ": Ministarka Tanasković se sastala sa hladnjačarima: Evo kada se nastavljaju…

Blic 07.06.2023
Ministarka poljoprivrede Jelena Tanasković sastala se danas sa predstavnicima hladnjača s kojima je razgovarala o trenutnoj situaciji na tržištu maline a otvorena je i tema nove otkupne sezone. Novi radni sastanak očekuje se u ponedeljak. Novi radni… »

Vesti dana »