Povezane vesti

Ivana Selakov smršala 13 kilograma! Pevačica otkrila u čemu je trik - mrzi teretanu, ovako je uspela da izbori sa viškom

Ivana Selakov smršala 13 kilograma! Pevačica otkrila u čemu je trik - mrzi teretanu, ovako je uspela da izbori sa viškom

Mondo 08.06.2023
Ivana Selakov odlučila je da "preseče" i uspela da smrša 13 kilograma, sada je otkrila i kako. Ivana Selakov odlučila je da "preseče" i uspela da smrša 13 kilograma, sada je otkrila i kako. Ivana Selakov nikada nije krila da nakon porođaja ima… »
Pevačica smršala 13 kilograma: "Ne volim da treniram, izbacila sam ove namirnice iz ishrane i istopila se"

Pevačica smršala 13 kilograma: "Ne volim da treniram, izbacila sam ove namirnice iz ishrane i istopila se"

Blic 08.06.2023
Pevačica Ivana Selakov se tokom trudnoće ugojila 13 kilograma, a uz pomoć dijete je uspela da skine višak nakon porođaja. – U trudnoći sam se ugojila 13 kilograma, ali nije to strašno. Znam da ima dosta žena koje se i više ugoje. Nisam pazila… »
Mrzim da vežbam: Ivana Selakov se u trudnoći ugojila 13 kilograma, a evo kako je uspela da smrša

Mrzim da vežbam: Ivana Selakov se u trudnoći ugojila 13 kilograma, a evo kako je uspela da smrša

Večernje novosti 07.06.2023
IVANA Selakov objasnila je da je morala da redukuje ishranu kako bi skinula višak kilograma koje je dobila dok je održavala trudnoću. Foto ATA Images Ivana Selakov jedna je od pevačica koja nikada nije krila da ima problema sa viškom kilograma zbog… »

Vesti dana »