Povezane vesti

Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Beta 08.06.2023
Funkcioner Socijalističke partije Srbije (SPS) istoričar Predrag Marković izjavio je danas da ta stranka ne bi smela da dozvoli da eventualnim pristupanjem u tzv. Narodni pokret za državu izgubi identitet. Marković je agenciji Beta kazao da je SPS… »
Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Danas 08.06.2023
Funkcioner Socijalističke partije Srbije (SPS) istoričar Predrag Marković izjavio je danas da ta stranka ne bi smela da dozvoli da eventualnim pristupanjem u tzv. Narodni pokret za državu izgubi identitet. Marković je agenciji Beta kazao da je SPS… »
Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Predrag Marković: Ja sam za SPS u salati, a ne u čorbi

Novi magazin 08.06.2023
Funkcioner Socijalističke partije Srbije (SPS) istoričar Predrag Marković izjavio je danas da ta stranka ne bi smela da dozvoli da eventualnim pristupanjem u tzv. Narodni pokret za državu izgubi identitet. Marković je agenciji Beta kazao da je SPS… »
Marković o pristupanju Vučićevom pokretu: Ne može SPS, koji je jak brend, da bude deo ničije čorbe

Marković o pristupanju Vučićevom pokretu: Ne može SPS, koji je jak brend, da bude deo ničije čorbe

Radio 021 08.06.2023
Funkcioner Socijalističke partije Srbije, istoričar Predrag Marković, izjavio je da ta stranka ne bi smela da dozvoli da eventualnim pristupanjem u tzv. Narodni pokret za državu izgubi identitet. Marković je agenciji Beta kazao da je SPS najstarija… »

Vesti dana »