Povezane vesti

„Nije bilo puno para“: Seksi Crni Cerak se prisetio skromnog detinjstva

„Nije bilo puno para“: Seksi Crni Cerak se prisetio skromnog detinjstva

Nova 08.06.2023
Već duže vreme živi sa devojkom Anastasijom Ićurup, a okruženje je vrlo zadovoljno njegovim izborom. Popularni reper Relja Despotović, poznatiji kao Seksi iz grupe „Crni Cerak“, poslednjih godina beleži velike uspehe sa svojom grupom, a pre… »
(Video) "nije bilo puno para, na more smo išli svake druge ili treće godine": Seksi iz Crnog Ceraka sada živi renesansu…

(Video) "nije bilo puno para, na more smo išli svake druge ili treće godine": Seksi iz Crnog Ceraka sada živi renesansu…

Blic 08.06.2023
Mladi reper nije imao sve što je želeo kada je bio dete, a sada porodici i sebi ostvaruje snove. Relja Despotović, poznatiji kao Seksi, koji je član grupe Crni Cerak, ostao je čvrsto da stoji na obe noge uprkos velikoj popularnosti, a zarađeni novac… »
"Nije bilo puno para, išao sam na more svake treće godine" Seksiju iz Crnog Ceraka život se skroz promenio: Uštedeo sam za…

"Nije bilo puno para, išao sam na more svake treće godine" Seksiju iz Crnog Ceraka život se skroz promenio: Uštedeo sam za…

Kurir 08.06.2023
Relja Despotović, poznatiji kao Seksi, koji je član grupe Crni Cerak, ostao je čvrsto da stoji na obe noge uprkos velikoj popularnosti, a zarađeni novac iskoristio je kako bi sebi i bližnjima obezbedio budućnost. - Nije bilo puno para, a nije nam to… »

Vesti dana »