Povezane vesti

Žena ušla u špajz da uzme šerpu za ručak, kad usred šerpe - šok prizor: Najezda zmija otrovnica u Čačku

Žena ušla u špajz da uzme šerpu za ručak, kad usred šerpe - šok prizor: Najezda zmija otrovnica u Čačku

Blic 08.06.2023
Ogroman broj zmija i to otrovnica poslednjih dana primećen je na teritoriji Čačka. O tome svedoči, sada već čuveni, Dejan Bisenić, koji je uplašenom narodu godinama jedini spas od opasnih gmizavaca. Iako napolju temperature i nisu previsoke kao… »
Čačanka uzela iz špajza šerpu da skuva ručak, a u šerpi zmija! Stručnjak o otrovnicama, ne znam šta se dešava, svuda…

Čačanka uzela iz špajza šerpu da skuva ručak, a u šerpi zmija! Stručnjak o otrovnicama, ne znam šta se dešava, svuda…

Mondo 08.06.2023
Opasni gmizavci pojavljuju se svuda i izazivaju paniku kod ljudi. Opasni gmizavci pojavljuju se svuda i izazivaju paniku kod ljudi. Ogroman broj zmija i to otrovnica poslednjih dana primećen je na teritoriji Čačka. O tome svedoči, sada već čuveni… »
Žena ušla u špajz da uzme šerpu, u njoj zatekla zmiju: Dejanu iz Čačka telefon se usijao od poziva

Žena ušla u špajz da uzme šerpu, u njoj zatekla zmiju: Dejanu iz Čačka telefon se usijao od poziva

Telegraf 08.06.2023
"Za samo jedan sat ja sam primio pet poziva i to sve sa teritorije grada. Ne znam šta se ovo dešava, kao da ih nikad ranije nije bilo ovoliko", kaže Dejan Bisenić. Ogroman broj zmija, i to otrovnica, poslednjih dana primećen je na teritoriji Čačka… »

Vesti dana »