Povezane vesti

Svi misle da mi radimo za nekog, da smo nečiji: Novinar Radmilo Marković iz BIRN-a, redakcije koja je dobila nagradu…

Svi misle da mi radimo za nekog, da smo nečiji: Novinar Radmilo Marković iz BIRN-a, redakcije koja je dobila nagradu…

Danas 09.06.2023
Svi misle da mi radimo za nekog, a onda kada nešto objavimo usledi pitanje: „Što si to objavio? Ko je tebi dao te podatke? Što baš sad objavljuješ te podatke“. Svi misle da smo mi nečiji, budući da se oni tako služe medijima i kroz te medije… »
Redakcija Danasa dodelila nagrade „Stanislav Staša Marinković“ i „Nikola Burzan“ BIRN-u i Milošu Obradoviću

Redakcija Danasa dodelila nagrade „Stanislav Staša Marinković“ i „Nikola Burzan“ BIRN-u i Milošu Obradoviću

Danas 09.06.2023
Povodom 26. rođendana Danasa, koji se obeležava danas, u prostorijama redakcije dodeljene su ovogodišnje nagrade „Nikola Burzan“ i „Stanislav Staša Marinković“. Nagrada “Stanislav Staša Marinković” za 2023. godinu pripala je redakciji… »
Nagrada „Stanislav Staša Marinković“ redakciji BIRN-a: Interes javnosti na prvom mestu

Nagrada „Stanislav Staša Marinković“ redakciji BIRN-a: Interes javnosti na prvom mestu

Danas 09.06.2023
Nagrada „Stanislav Staša Marinković“ koju dnevni list Danas tradicionalno dodeljuje za novinarsku hrabrost i posebne domete u istraživačkom i analitičkom novinarstvu, a povodom Dana lista, 9. juna, ove godine je jednoglasnom odlukom žirija… »
Pravi novinar: Ko je Miloš Obradović, ovogodišnji dobitnik nagrade Nikola Burzan?

Pravi novinar: Ko je Miloš Obradović, ovogodišnji dobitnik nagrade Nikola Burzan?

Danas 09.06.2023
Ove godine, Danasovu nagradu „Nikola Burzan“ dobio je Miloš Obradović, novinar ekonomske rubrike našeg lista. „Burzan“ se dodeljuje najboljem novinaru ili drugom zaposlenom u redakciji u poslednjih godinu dana, a po tom kriterijumu –… »

Vesti dana »