Povezane vesti

Rud pobedio Zvereva i plasirao se u finale Rolan Garosa

Rud pobedio Zvereva i plasirao se u finale Rolan Garosa

Politika 09.06.2023
PARIZ - Norveški teniser Kasper Rud igraće u nedelju finalu Rolan Garosa protiv Novaka Đokovića pošto je mnogo lakše nego što se očekivalo pobedio Nemca Aleksander Zvereva 3:0 (6:3, 6:4, 6:0) za dva sata i 11 minuta. Rud je u prvom setu napravio… »
RUD pregazio Zvereva i ZAKAZAO FINALE PROTIV ĐOKOVIĆA

RUD pregazio Zvereva i ZAKAZAO FINALE PROTIV ĐOKOVIĆA

Dnevnik 09.06.2023
PARIZ; Danski teniser Kasper Rud igraće u nedelju finalu Rolan Garosa protiv Novaka Đokovića pošto je mnogo lakše nego što se očekivalo pobedio Nemca Aleksander Zvereva 3:0 (6:3, 6:4, 6:0) za dva sata i 11 minuta. Rud je u prvom setu napravio dva… »
Đokovićev prkosni odgovor, izbegao nezgodnu situaciju: „Ne smeta mi što su zviždali, samo da pobeđujem“

Đokovićev prkosni odgovor, izbegao nezgodnu situaciju: „Ne smeta mi što su zviždali, samo da pobeđujem“

Nova 09.06.2023
Alkaraz je bio ozbiljan ispit, ali se Đoković izborio sa svim preprekama Novak Đoković nalazi se na korak do osvajanja 23. grend slem trofeja, pošto je u polufinalu izbacio Karlosa Alkaraza sa 3:1. Srpski teniser je imao samo reči hvale za mladog… »
Ne zaboravite ko je Novak Đoković

Ne zaboravite ko je Novak Đoković

Sport klub 09.06.2023
Analitičari, komentatori, pojedine kolege, kladionice, ali i mi novinari – ne svi, ali mnogo njih je potcenilo Novaka Đokovića u susret polufinalu Rolan Garosa sa Karlosom Alkarazom. U prva dva seta je Đoković dokazao da u sebi još ima visine… »
Đoković protiv Ruda u finalu Rolan Garosa

Đoković protiv Ruda u finalu Rolan Garosa

Novi magazin 09.06.2023
Četvrti teniser sveta Norvežanin Kasper Rud plasirao se večeras u finale Rolan Garosa, pošto je u tri seta pobedio Nemca Aleksandra Zvereva 6:3, 6:4, 6:0. On je do pobede nad 27. teniserom sveta stigao posle dva sata i 11 minuta igre. U prvom setu… »
Đoković o zvižducima: Ni prvi, ni poslednji put!

Đoković o zvižducima: Ni prvi, ni poslednji put!

Sport klub 09.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković u petak se pobedom nad Karlosom Alkarazom plasirao u 34. finale nekog grend slem turnira u svojoj karijeri. Na konferencij iza medije posle pobede nad 20-godišnjim Špancem Đoković je po običaju govorio o mnogim… »
Kasper Rud je poslednja Novakova prepreka do rekorda iz snova!

Kasper Rud je poslednja Novakova prepreka do rekorda iz snova!

Sportske.net 09.06.2023
Drugi finalista ovogodišnjeg Rolan Garosa je najbolji norveški teniser Kasper Rud i on će se za titulu boriti sa našim Novakom Đokovićem, koji je ranije danas savladao Karlosa Alkaraza sa 3:1. Rud je večeras u drugom polufinalu lakše nego što se… »
Rud ima plan za finale: ''Pokušaću da uživam, da se smejem kad god je moguće''

Rud ima plan za finale: ''Pokušaću da uživam, da se smejem kad god je moguće''

Sportske.net 09.06.2023
Tu naklonost prošle godine nije imao u finalu protiv Rafaela Nadala kada nije uspeo ozbiljnije da ugrozi trijumf slavnog Španca koji se na Rolan Garosu oseća kao kod kuće. Ovoga puta se očekuje drugačija situacija. Nažalost, Novak nema podršku… »
Alkaraz: Grčilo mi se celo telo, ali osećao bih krivicu da sam predao meč

Alkaraz: Grčilo mi se celo telo, ali osećao bih krivicu da sam predao meč

Dnevnik 09.06.2023
PARIZ: Španski teniser Karlos Alkaraz rekao je na konferenciji za medije posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa da bi osećao krivicu da je predao meč. Đoković je pobedio 3:1 (6:4, 5:7, 6:1, 6:1), ali Alkaraz je zbog povrede… »
Kako je Novak prošao u prethodnih šest finala Rolan Garosa?

Kako je Novak prošao u prethodnih šest finala Rolan Garosa?

Sport klub 09.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u sedmo finale Otvorenog prvenstva Francuske u svojoj veličanstvenoj karijeri. Rival 36-godišnjem Beograđaninu u pohodu na 23. grend slem trofej biće pobednik duela Aleksander Zverev – Kasper Rud. Kakav je… »
Rodik opet o Đokoviću: Prvo vam oduzme noge…

Rodik opet o Đokoviću: Prvo vam oduzme noge…

Sport klub 09.06.2023
Nekadašnji prvi igrač sveta Endi Rodik tokom godina postao je jedan od najvećih ljubitelja sjajnih partija Novaka Đokovića u svetu tenisa. Tokom polufinalnog duela Rolan Garosa, u kojem je Srbin savladao Španca Karlosa Alkaraza, 40-godišnji Rodik… »
Alkaraz: Ko nije nervozan protiv Novaka, taj laže!

Alkaraz: Ko nije nervozan protiv Novaka, taj laže!

Sport klub 09.06.2023
Španski teniser Karlos Alkaraz nije uspeo da se plasira u svoje drugo grend slem finale u karijeri. Njega je u najiščekivanijem meču sezone sa 3-1 u setovima porazio Novak Đoković, a Alkaraz je u drugoj polovini meča imao velikih problema sa… »
Alkaras: Celo telo je počelo da otkazuje

Alkaras: Celo telo je počelo da otkazuje

Sportski žurnal 09.06.2023
Španac je istakao da laže svako ko kaže da bez nervoze ulazi u duel sa Đokovićem. Karlos Alkaras je na konferenciji za medije posle poraza od Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa rekao da bi osećao krivicu da je predao meč. Đoković je… »
Rud opet u finalu RG, Zverev bez šansi

Rud opet u finalu RG, Zverev bez šansi

Sport klub 09.06.2023
Kasper Rud će drugu godinu uzastopno igrati finale Rolan Garosa. On je u polufinalu pobedio Sašu Zvereva 3:0, po setovima 6:3, 6:4 i 6:0. Posle prošlogdišnjeg finala u kom ga je dobio Rafa Nadal, Rud će probati opet. Igraće protiv Novaka Đokovića… »
Alkaras će izvući pouku iz meča protiv Đokovića

Alkaras će izvući pouku iz meča protiv Đokovića

Novi magazin 09.06.2023
Najbolji teniser sveta Karlos Alkaras izjavio je posle poraza u polufinalu Rolan Garosa da će morati da uči iz mečeva poput ovog koji je izgubio od Novaka Đokovića. "Moraću da učim iz ovakvih mečeva i da pokušam da se ne ponove ", rekao je… »
Fantastično dostignuće Đokovića: Ovo nikada niko nije uspeo pre njega

Fantastično dostignuće Đokovića: Ovo nikada niko nije uspeo pre njega

Nova 09.06.2023
Dominacija srpskog asa. Novak Đoković, najbolji srpski teniser, nastavlja da piše istoriju. On je postao prvi igrač sa po najmanje sedam finala na sva četiri grend slema. Đoković je pobedio Karlosa Alkaraza (6:3, 5:7, 6:1, 6:1) u polufinalu Rolan… »
Novakov NAJBOLJI MOGUĆI odgovor na zvižduke, zna šta treba da uradi u finalu!

Novakov NAJBOLJI MOGUĆI odgovor na zvižduke, zna šta treba da uradi u finalu!

Sportske.net 09.06.2023
Novak Đoković se danas plasirao u finale Rolan Garosa, i to sedmi put u karijeri, a ukoliko trijumfuje, biće to njegov treći trofej na ovom turniru. Što je još važnije, Novak bi pobedom u finalu postavio novi rekord po broju osvojenih grend slem… »
Novak Đoković: Alkaraz nije imao sreće

Novak Đoković: Alkaraz nije imao sreće

Euronews 09.06.2023
Uspeo je Novak Đoković da se plasira u finale Rolan Garosa, sedmo u njegovoj karijeri, ali je posle trijumfa nad prvim teniserom sveta, Karlosom Alkarazom prvo govorio o svom protivniku. Poželeo je španskom teniseru da se što pre oporavi i naglasio… »
Novak s 36 godina cilja ono što nije uradio niko u istoriji: Ja se pitam i znam tačno šta da radim - Svemoćni Bog je tu!

Novak s 36 godina cilja ono što nije uradio niko u istoriji: Ja se pitam i znam tačno šta da radim - Svemoćni Bog je tu!

Mondo 09.06.2023
Novak Đoković ne potcenjuje druge, zna koliko i šta mogu, ali ipak je mnogo, mnogo toga u njegovim rukama! Novak Đoković ne potcenjuje druge, zna koliko i šta mogu, ali ipak je mnogo, mnogo toga u njegovim rukama! Novak Đoković je pobedom nad… »
Novak čestitao Alkarasu na borbenosti, nada se trofeju

Novak čestitao Alkarasu na borbenosti, nada se trofeju

Novi magazin 09.06.2023
Srpski teniser Novak Đoković, koji je pobedio trenutno najboljeg tenisera sveta Karlosa Alkasara u polufinalnom meču Rolan Garosa, čestitao je protivniku na borbenosti i rekao je da srećan zbog ulaska u finale Otvorenog prvenstva Francuske, gde se… »
Endi Rodik prisetio sve ko je i šta je Novak Đoković

Endi Rodik prisetio sve ko je i šta je Novak Đoković

Sportske.net 09.06.2023
Bivši američki teniser i nekada svetski broj jedan Endi Rodik pomno je pratio polufinalni okršaj Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza. Konstantno je "tvitovao" o dešavanjima na "Filip Šatrijeu", ali je jedan izazvao posebnu… »
Poznate finalistkinje Rolan Garosa u ženskom dublu

Poznate finalistkinje Rolan Garosa u ženskom dublu

Sportski žurnal 09.06.2023
Kineskinja Van Sinju i tajvanska igračica Su-Vej Se igraće protiv kanadsko-američkog para Lejla Fernandes i Tejlor Taunsend. Kineskinja Van Sinju i tajvanska igračica Su-Vej Se plasirale su se danas u finale ženskog dubla na Otvorenom prvenstvu… »

Vesti dana »