Povezane vesti

Počela čistka u liverpulu: Veznjak potpisao ugovor sa ekipom iz Nemačke koja se borila za opstanak

Počela čistka u liverpulu: Veznjak potpisao ugovor sa ekipom iz Nemačke koja se borila za opstanak

Večernje novosti 09.06.2023
Fudbaler iz Gvineje Nabi Kejta novi je član Verdera, potvrdio je nemački bundesligaš putem klupskog sajta. FOTO: EPA Dosadašnji fudbaler Liverpula je sa čelnicima kluba iz Bremena potpisao trogodišnji ugovor. - Verder je poseban klub i poznajem… »
ZVANIČNO - Nabi Keita se vratio u Nemačku

ZVANIČNO - Nabi Keita se vratio u Nemačku

Sportske.net 09.06.2023
Dosadašnji fudbaler Liverpula Nabi Keita novi je igrač Verdera iz Bremena, saopštio je danas nemački klub. "Verder je poseban klub i poznajem 'Vezerstadion' jer sam tamo igrao sa Lajpcigom. Klub i filozofija tima mi odgovaraju, to je pravi izbor za… »
Keita našao novu sredinu

Keita našao novu sredinu

Sportski žurnal 09.06.2023
- Verder je poseban klub i poznajem 'Vezerstadion' jer sam tamo igrao sa Lajpcigom. Klub i filozofija tima mi odgovaraju, to je pravi izbor za mene - rekao je 28-godišnji Gvinejac. Dosadašnji vezista Liverpula Nabi Keita novi je igrač Verdera iz… »
Zamena za Milivojevića: Lerma u Kristal Palasu

Zamena za Milivojevića: Lerma u Kristal Palasu

Sport klub 09.06.2023
Kolumbijski fudbaler Džeferson Lerma igraće od naredne sezone za ekipu Kristal Palasa, saopštio je londonski klub. Lerma će u Kristal Palas zvanično preći 1. jula, kada mu istekne ugovor sa Bornmutom. Sa Kristal Palasom će potpisati trogodišnji… »

Vesti dana »