Povezane vesti

Alkaraza usporila povreda, Đoković po sedmi put u finalu Rolan Garosa, u nedelju će se boriti za titulu „najboljeg među…

Alkaraza usporila povreda, Đoković po sedmi put u finalu Rolan Garosa, u nedelju će se boriti za titulu „najboljeg među…

Danas 10.06.2023
Da u drugom gemu trećeg seta nije osetio bol u listu desne noge, meč između Karlosa Alkaraza i Novaka Đokovića sigurno bi bio daleko dramatičniji. Srpski as, nakon dva neizvesna seta, ubedljivim rezultatom u nastavku, po sedmi put plasirao se u… »
Đoković: I sam sam se mučio tokom meča, osetio sam da radi nešto sa rukom, posle su došli grčevi u nozi

Đoković: I sam sam se mučio tokom meča, osetio sam da radi nešto sa rukom, posle su došli grčevi u nozi

Danas 09.06.2023
Uspeo je Novak Đoković da se domogne finala Rolan Garosa. U nedeljju će se boriti za svoj 23. grend slem u karijeri. Čini se da je najtežu prepreku danas prebrodio u liku sjajnog Karlosa Alkaraza. Viđen je fenomenalan meč sve do povrede Karlosa… »
Nije popustio mentalno, već... Teniska legenda zna šta je presudilo u meču Đoković - Alkaraz

Nije popustio mentalno, već... Teniska legenda zna šta je presudilo u meču Đoković - Alkaraz

Večernje novosti 09.06.2023
NEKADAŠNjI svetski broj četiri, sadašnji ekspert Eurosporta Tim Henman govorio je o pobedi Novaka Đokovića nad Karlosom Alkarazom. FOTO: Eurosport/Warner Bros. Discovery Sagoreo je mladi Španac Karlos Alkaraz u duelu sa Novakom Đokovićem, nakon… »
Prve impresije Đokovića posle plasmana u sedmo finale Rolan Garosa: Čestitam Karlosu na borbi do kraja meča, fantastičan…

Prve impresije Đokovića posle plasmana u sedmo finale Rolan Garosa: Čestitam Karlosu na borbi do kraja meča, fantastičan…

Danas 09.06.2023
Povreda Karlosa Alkaraza u drugom gemu trećeg seta, pretvorila je spektakularan meč u „jednosmernu ulicu“ iz koje je Novak Đoković izašao pravo u sedmo finale na Rolan Garosu. Nema sumnje da bi duel dvojice fantastičnih tenisera bio neponovljiv… »

Vesti dana »