Povezane vesti

Prve reakcije ane Ćurčić na spoljnji svet! Sve o susretu sa sinom i Acom Bulićem, evo šta kaže o kumi Mileni Kačavendi!

Prve reakcije ane Ćurčić na spoljnji svet! Sve o susretu sa sinom i Acom Bulićem, evo šta kaže o kumi Mileni Kačavendi!

Kurir 10.06.2023
Ana Ćurčić, drugoplasirana zadrugarka u šestoj sezoni rijaliti šou-programa "Zadruga", uključila se u lajv na Instagramu kako bi se zahvalila svojoj podršci. - Dobro sam. Iscrpljena sam jako, ali sam dobro. Hvala svim ženama koje su prepoznale… »
Zorica besna na aninu kumu, spremna da je raskrinka! Prikuplja informacije za obračun: Mnogo sam ljuta, goreće! Haos tek…

Zorica besna na aninu kumu, spremna da je raskrinka! Prikuplja informacije za obračun: Mnogo sam ljuta, goreće! Haos tek…

Kurir 10.06.2023
Zorica Marković, koja je tokom Zadruge 6 sve vreme bila uz Anu Ćurčić, besna je na njenu kumu Milenu Kačavendu. Iako su se srdačno pozdravile nakon što je pevačica napustila rijaliti, određene informacije koje je saznala su je razljutile. Ona… »
Drama u superfinalu rijalitija Zadruga 6! Kačavenda i Zorica zaratile! (VIDEO)

Drama u superfinalu rijalitija Zadruga 6! Kačavenda i Zorica zaratile! (VIDEO)

Svet plus 10.06.2023
Drama u superfinalu rijalitija "Zadruga 6"! Milena Kačavenda i Zorica Marković zaratile! Najavljeno raskrinkavanje, a pogledajte šta je na sve to imao da kaže Aca Bulić. Zorica Marković je promenila mišljenje o kumi Ane Ćurčić, Mileni… »
Kume u ratu? Kačavenda čula da je Ana negirala njene priče! Puca prijateljtvo: I njena majka je rekla da je vezivana za…

Kume u ratu? Kačavenda čula da je Ana negirala njene priče! Puca prijateljtvo: I njena majka je rekla da je vezivana za…

Kurir 10.06.2023
Ana Ćurčić drugoplasirana je u šestoj sezoni rijalitija ''Zadruga'', a po izlasku je saznala da je i napolju vođena kampanja, kao i da je brojni prljav veš iz njenog odnosa sa Zvezdanom Slavnićem iznet u javnost, što je nju šokiralo. Na… »
Šok! Ana Ćurčić demantovala sve kumine priče: Ne može da veruje šta je Milena javno iznosila, a evo da li će se udati…

Šok! Ana Ćurčić demantovala sve kumine priče: Ne može da veruje šta je Milena javno iznosila, a evo da li će se udati…

Kurir 10.06.2023
Ana Ćurčić zauzela je drugo mesto u Zadruzi 6 i nije krila razočarenje. Ono što ju je najviše šokiralo jeste njena kuma Milena Kačavenda i njene izjave koje je davala medijima. - Ja sam moralni pobednik - rekla je Ćurčićeva, a onda progovorila… »
"Plašim se zvezdanove reakcije": Ana Ćurčić u strahu, evo od čega strepi, spomenula i Anđelu (video)

"Plašim se zvezdanove reakcije": Ana Ćurčić u strahu, evo od čega strepi, spomenula i Anđelu (video)

Kurir 10.06.2023
Ana Ćurčić je, pošto je zauzela drugo mesto u Zadruzi 6, otkrila da se boji reakcije Zvezdana Slavnića. - Plašim se njegove reakcije, šta će uraditi posle svega. Sve njegove stvari sam odmah izbacila kada me je javno prevario - rekla je Ana, koja… »
Mnogo je odmogla Ani, ono što sam čula je strašno: Zorica nakon nekoliko sati u spoljem svetu promenila mišljenje o…

Mnogo je odmogla Ani, ono što sam čula je strašno: Zorica nakon nekoliko sati u spoljem svetu promenila mišljenje o…

Kurir 10.06.2023
Zorica Marković za samo nekoliko sati u Šimanovcima potpuno je promenila mišljenje o kumi Ane Ćurčić, Mileni Kačavendi, pa je najavila njeno potpuno raskrinkavanje. Naime, kako je pevačica otkrila tek će progovoriti o tome na koji način smatra… »
"Jel to ta kuma što mene ne: Voli?" Zorica Marković oči u oči sa Milenom Kačavendom, a majka Ane Ćurčić plače kao…

"Jel to ta kuma što mene ne: Voli?" Zorica Marković oči u oči sa Milenom Kačavendom, a majka Ane Ćurčić plače kao…

Blic 09.06.2023
Večeras se održava superfinale šeste sezone rijalitija "Zadruga", a Zorica Marković napustila je Zadrugu i osvojila 13. mesto. Ona se pozdravila sa zadrugarima, pa orišla sa Rajskog ostrva. Na njeno iznenađenje, Zoricu je sačekala kompletna… »

Vesti dana »