Povezane vesti

Jokić otkrio da je dobio poruku od Đokovića: Imati njega za sunarodnika je čast

Jokić otkrio da je dobio poruku od Đokovića: Imati njega za sunarodnika je čast

Politika 10.06.2023
MAJAMI – Srpski košarkaš Nikola Jokić otkrio je da je dobio poruku od Novaka Đokovića i da je velika privilegija imati najboljeg tenisera sveta za sunarodnika. Jokić je na konferenciji za medije posle pobede Denvera u Majamiju (108:85) rekao da je… »
Jokić o uspesima Đokovića: Poslao mi je poruku, čast mi je biti njegov zemljak

Jokić o uspesima Đokovića: Poslao mi je poruku, čast mi je biti njegov zemljak

RTS 10.06.2023
Nikola Jokić i Denver nagetsi su novom pobedom nad Majami hitom stigli na korak do titule. "Džoker" se nadovezao na pobedu Novaka Đokovića u polufinalu Rolan Garosa, što je bilo i jedno od pitanja na konferenciji za medije. Nagetsi su slavili 108:95… »
„Pisao mi je stvarno, nije slagao“: Jokić o Novaku Đokoviću nakon pobede u NBA finalu

„Pisao mi je stvarno, nije slagao“: Jokić o Novaku Đokoviću nakon pobede u NBA finalu

Danas 10.06.2023
Nikola Jokić je konferenciji za medije, nakon pobede njegovih Denver Nagetsa nad Majamijem u četvrtoj utakmici NBA finala, rekao da je u kontaktu sa Novakom Đokovićem. Jokić je sa svojim Denverom došao na korak do šampionske titule u najjačoj ligi… »
"Pisao mi je, nije slagao": Jokić posle trijumfa pričao Amerima o Đokoviću

"Pisao mi je, nije slagao": Jokić posle trijumfa pričao Amerima o Đokoviću

Večernje novosti 10.06.2023
SRPSKI košarkaš Nikola Jokić otkrio je da je dobio poruku od Novaka Đokovića i da je velika privilegija imati najboljeg tenisera sveta za sunarodnika. FOTO: Tanjug/AP Centar Nagetsa je na konferenciji za medije posle pobede Denvera u Majamiju… »
Jokiću stigla poruka sa Rolan Garosa: ''Stvarno je, Nole nije lagao!''

Jokiću stigla poruka sa Rolan Garosa: ''Stvarno je, Nole nije lagao!''

Sportske.net 10.06.2023
Srbija po ko zna koji put može da bude ponosna na svoje najbolje sportiste, pogotovo ovih dana. Dok se Novak Đoković bori za rekordnu, 23. grend slem titulu, a do nje bi mogao da dođe već sutra u finalu rolan Garosa protiv Norvežanina Kaspera Ruda… »
Jokić: Srećni smo što imamo Đokovića (video)

Jokić: Srećni smo što imamo Đokovića (video)

Sportski žurnal 10.06.2023
Nikola ističe da su ljudi u Srbiji presrećni što imaju takvu ličnost da ih predstavlja. Koliko je prirodan, neposredan i koliko je ostao dete u najboljem smislu te reči Nikola Jokić je pokazao i na konferenciji za novinare. Kad su ga upitali za… »
Nikola: Novak mi je pisao, čast je što sam njegov zemljak

Nikola: Novak mi je pisao, čast je što sam njegov zemljak

Novi magazin 10.06.2023
Posle pobede Denvera protiv Majamija u četvrtom meču NBA finale, jedno od pitanja za Nikolu Jokića bilo je vezano za Novaka Đokovića. Srpski as je ranije u petak u polufinala Rolan Garosa pobedio Karlosa Alkaraza i stigao na korak do 23. gren slem… »
Jokić otkrio da je dobio poruku od Đokovića: Imati njega za sunarodnika je čast

Jokić otkrio da je dobio poruku od Đokovića: Imati njega za sunarodnika je čast

Vesti online 10.06.2023
Srpski košarkaš Nikola Jokić otkrio je da je dobio poruku od Novaka Đokovića i da je velika privilegija imati najboljeg tenisera sveta za sunarodnika. Jokić je na konferenciji za medije posle pobede Denvera u Majamiju (108:85) rekao da je poruka… »
Nikola: Novak mi je pisao, čast je što sam njegov zemljak

Nikola: Novak mi je pisao, čast je što sam njegov zemljak

Sport klub 10.06.2023
Posle pobede Denvera protiv Majamija u četvrtom meču NBA finale, jedno od pitanja za Nikolu Jokića bilo je vezano za Novaka Đokovića. Srpski as je ranije u petak u polufinala Rolan Garosa pobedio Karlosa Alkaraza i stigao na korak do 23. gren slem… »

Vesti dana »