Povezane vesti

Zverev: Ako bih se kladio, mislim da ne bih mnogo novca stavio na Ruda

Zverev: Ako bih se kladio, mislim da ne bih mnogo novca stavio na Ruda

Politika 10.06.2023
PARIZ – Nemački teniser Aleksandar Zverev izjavio je danas da se ne bi kladio na Kaspera Ruda u finalu Rolan Garosa u kojem se Norvežanin sastaje sa najboljim srpskim teniserom Novakom Đokovićem, prenosi Sportklub. Rud će igrati u nedelju u finalu… »
Trener Majamija: Moraćemo da idemo težim putem

Trener Majamija: Moraćemo da idemo težim putem

Politika 10.06.2023
MAJAMI – Trener košarkaša Majamija Erik Spolstra izjavio je nakon četvrte utakmice finala NBA lige da je njegov tim ove sezone uvek išao težim putem i da je očigledno da će to morati da ponove, prenosi NBA TV. Košarkaši Denvera ponovo su… »
FINALE ROLAN GAROSA između Đokovića i Ruda od 14.30 sati

FINALE ROLAN GAROSA između Đokovića i Ruda od 14.30 sati

Dnevnik 10.06.2023
PARIZ: Finale Rolan Garosa između srpskog tenisera Novaka Đokovića i Norvežanina Kaspera Ruda počinje sutra od 14.30 sati, pola sata ranije nego što je uobičajeno, saopštili su organizatori. Kako se navodi, razlog za takvu odluku je činjenica da… »
Posle nedeljnog ručka uživajte u duelu Đokovića i Ruda

Posle nedeljnog ručka uživajte u duelu Đokovića i Ruda

Sportski žurnal 10.06.2023
Organizatori Rolan Garosa saopštili da meč neće početi pre 14,30 časova. Novak Đoković i Norvežanin Kasper Rud će u nedelju igrati finale Rolan Garosa. Kako su saopštili organizatori meč neće početi pre 14,30. Pre tog meča, od 11.30 na… »
Đoković se zbog Hrvata oglasio veče pre finala! U Parizu piše istoriju, ali zbog ovoga je najveći ikad!

Đoković se zbog Hrvata oglasio veče pre finala! U Parizu piše istoriju, ali zbog ovoga je najveći ikad!

Mondo 10.06.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković imao poruku za mladog hrvatskog igrača. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković imao poruku za mladog hrvatskog igrača. Novaka Đokovića ćemo u nedelju od 15:00 gledati u finalu Rolan Garosa protiv… »
Rudov otac: Spremni smo za Novakove drop šotove

Rudov otac: Spremni smo za Novakove drop šotove

Sport klub 10.06.2023
Kristijan Rud, otac i trener Kaspera Ruda, veruje da njegov sin može da iznenadi Novaka Đokovića u finalu Rolan Garosa. Dan pred finale, Rud je na treningu proveo mnogo vremena na mreži. “Spremni smo za drop šotove, znamo da će oni doći. Nadamo… »
Vlasnik Nagetsa otkrio šta misli o Nikoli Jokiću

Vlasnik Nagetsa otkrio šta misli o Nikoli Jokiću

Danas 10.06.2023
Denver vodi sa 3:1 protiv Majamija u finalnoj seriji NBA lige i na korak su od osvajanja prvog prstena u istoriji franšize. Vlasnik Denver Nagetsa je Sten Kronke, a iako se retko oglašava u medijima sada jednostavno nije mogao da sakrije impresije zbog… »
Batler: Imamo tri utakmice koje treba da dobijemo, nije nemoguće

Batler: Imamo tri utakmice koje treba da dobijemo, nije nemoguće

Sportski žurnal 10.06.2023
Neprestano ćemo se boriti, počevši od sutra da nam bude bolje. Košarkaš Majamija Džimi Batler izjavio je nakon četvrte utakmice NBA finala da njegova ekipa može da preokrene seriju u svoju korist. Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju… »
Hit scena iz Pariza: Đoković dobio molbu navijača da ne pobedi Ruda, ovako je reagovao (video)

Hit scena iz Pariza: Đoković dobio molbu navijača da ne pobedi Ruda, ovako je reagovao (video)

Večernje novosti 10.06.2023
ROLAN Garos ušao je u završnicu. Novak Đoković na putu je ispisivanja istorije svetskog tenisa, a za to mora da pobedi Kaspera Ruda. Foto: Printskrin/Tviter-@TennisPuneet Đoković ima priliku da osvajanjem 23. grend slem titule ostavi iza sebe… »
Teniser otkrio ko je Đoković i uzburkao javnost: Tražio sam u Novaku đavola, ali…

Teniser otkrio ko je Đoković i uzburkao javnost: Tražio sam u Novaku đavola, ali…

Nova 10.06.2023
Ovo bi svi trebalo da pročitaju. Novak Đoković je najbolji teniser svih vremena po gotovo svim parametrima, a ukoliko u nedelju opravda ulogu favorita u finalu Rolan Garosa protiv Kaspera Ruda, više neće biti nikakve dileme. Ipak, i pored sjajnih… »
Promenjen termin finala Rolan Garosa!

Promenjen termin finala Rolan Garosa!

Sportske.net 10.06.2023
Finale ovogodišnjeg Rolan Garosa u muškoj konkurenciji između Srbina Novaka Đokovića i Norvežanina Kaspera Ruda počeće sutra od 14.30 sati na stadionu "Filip Šatrije", objavili su organizatori. Za razliku od prethodnih godina i uobičajnog… »
Evo kada Novak igra finale Rolan Garosa protiv Ruda

Evo kada Novak igra finale Rolan Garosa protiv Ruda

Vesti online 10.06.2023
Novak Đoković i Kasper Rud u nedelju igraju finale Rolan Garosa na stadionu “Filip Šatrije”. Organizatori su danas objavili i termin meča. Za razliku od ženskog finala, njihov meč biće započet u 14:30. Duel muškog finala zakazan je odmah po… »
Pomeren početak finala Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Kaspera Ruda

Pomeren početak finala Rolan Garosa između Novaka Đokovića i Kaspera Ruda

Euronews 10.06.2023
Treći teniser sveta, Novak Đoković, sastaće se sa Kasperom Rudom u finalu Rolan Garosa u nedelju od 14.30. Norvežanin nikada nije pobedio Đokovića u dosadašnjoj karijeri, a ukoliko bi Srbin i sutra ostao neporažen od četvrtog tenisera planete… »
Batler se ne predaje: ''Imamo tri utakmice koje treba da dobijemo, nije nemoguće''

Batler se ne predaje: ''Imamo tri utakmice koje treba da dobijemo, nije nemoguće''

Večernje novosti 10.06.2023
Košarkaš Majamija Džimi Batler izjavio je nakon četvrte utakmice NBA finala da njegova ekipa može da preokrene seriju u svoju korist, prenosi NBA TV. FOTO: Tanjug/AP Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i poveli sa 3:1 u velikom… »
''Jokić je nešto najimpresivnije što sam ikada video!''

''Jokić je nešto najimpresivnije što sam ikada video!''

Sportske.net 10.06.2023
U Denveru već mogu polako da pripremaju istorijsko šampionsko slavlje. Iako se Majami nikako ne sme potceniti, Nagetsi su u ova četiri do sada odigrana meča finalne serije plej-ofa NBA lige pokazali da su bolji tim i još im samo jedna pobeda… »
Zverev: Ako bih se kladio, mislim da ne bih mnogo novca stavio na Ruda

Zverev: Ako bih se kladio, mislim da ne bih mnogo novca stavio na Ruda

Dnevnik 10.06.2023
PARIZ: Nemački teniser Aleksandar Zverev izjavio je danas da se ne bi kladio na Kaspera Ruda u finalu Rolan Garosa u kojem se Norvežanin sastaje sa najboljim srpskim teniserom Novakom Đokovićem, prenosi Sportklub. Rud će igrati u nedelju u finalu… »
Ipak je sve u redu - Nole trenirao, dočekan ovacijama!

Ipak je sve u redu - Nole trenirao, dočekan ovacijama!

Sportske.net 10.06.2023
Iako se danas pojavila informacija da naš najbolji teniser Novak Đoković neće trenirati uoči sutrašnjeg finala Rolan Garosa i duela sa Norvežaninom Kasperom Rudom, na zvaničnom tviter nalogu turnira je ovog popodneva objavljen snimak na kom Novak… »
Vlasnik Denvera: Jokić je najveće čudo koje sam video

Vlasnik Denvera: Jokić je najveće čudo koje sam video

Sport klub 10.06.2023
Denver vode sa 3:1 protiv Majamija u finalnoj seriji NBA lige, što veoma raduje vlasnika Nagetsa Stena Kronkea, koji je vlasnik i fudbalskog kluba Arsenal. „Ovaj klub za 47 godina nije osvojio ligu, pa je ovo finale jako uzbudljivo za grad. Izgradili… »
"Video sam dosta košarke, ali Jokić..." Gazda Nagetsa o blagu koje Kolorado ima

"Video sam dosta košarke, ali Jokić..." Gazda Nagetsa o blagu koje Kolorado ima

Večernje novosti 10.06.2023
POVEO je Denver 3:1 u velikom finalu NBA lige protiv Majamija, a vlasnik Nagetsa Sten Kronke nije mogao da sakrije oduševljenje. FOTO: Tanjug/AP Kronke, koji je takođe i vlasnik fudbalskog kluba Arsenal sa oduševljenjem je govorio o uspehu koji klub iz… »
Legenda uporedila Jokića sa Medžikom: Jokićeva inteligencija ubija Majami

Legenda uporedila Jokića sa Medžikom: Jokićeva inteligencija ubija Majami

Nova 10.06.2023
Pljuštale pohvale. Nikola Jokić je na pragu najvećeg uspeha u klupskoj košarci. Srpski centar sa Denver Nagetsima vodi sa 3:1 u velikom finalu protiv Majami Hita nakon pobed eu četvrtom meču sa 108:95. Jokić dominira kroz čitav plej-of, a njegova… »
Marej: Drago mi je da sam pomogao ekipi da dođe do pobede

Marej: Drago mi je da sam pomogao ekipi da dođe do pobede

Sportski žurnal 10.06.2023
Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i poveli sa 3:1 u velikom finalu NBA lige. Košarkaš Denvera Džamal Marej izjavio je nakon četvrte utakmice NBA finala da mu je drago što je pomogao ekipi da dođe do nove pobede, prenosi NBA… »
Spolstra: Uvek smo išli težim putem ove sezone, očigledno da ćemo morati i sada

Spolstra: Uvek smo išli težim putem ove sezone, očigledno da ćemo morati i sada

Sportski žurnal 10.06.2023
Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i poveli sa 3:1 u finalu NBA lige. Trener košarkaša Majamija Erik Spolstra izjavio je nakon četvrte utakmice finala NBA lige da je njegov tim ove sezone uvek išao težim putem i da je očigledno… »
Spolstra: Očigledno da ćemo morati i sada ići težim putem

Spolstra: Očigledno da ćemo morati i sada ići težim putem

Sport klub 10.06.2023
Trener košarkaša Majamija Erik Spolstra izjavio je nakon četvrte utakmice finala NBA lige da je njegov tim ove sezone uvek išao težim putem i da je očigledno da će to morati da ponove. Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i… »
Da li je Novakov potez pred finale razlog za brigu?

Da li je Novakov potez pred finale razlog za brigu?

Sportske.net 10.06.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković sutra će se od 15 časova boriti za treću titulu na Rolan Garosu, a ujedno i rekordnu 23. na svim grend slem turnirima. Rival će mu biti Norvežanin Kasper Rud koji je juče imao lak posao protiv Nemca Aleksandra… »
''Medžik'' Džonson objasnio razliku između Denver Nagetsa i Majami Hita

''Medžik'' Džonson objasnio razliku između Denver Nagetsa i Majami Hita

Sportske.net 10.06.2023
Nikola Jokić i Denver Nagetsi su došli na korak od osvajanja prve, istorijske titule u NBA ligi. Posle četiri odigrane utakmice u finalnoj seriji plej-ofa protiv Majami Hita, Denver vodi sa 3:1 u pobedama i u noći između ponedeljka i utorka će pred… »
Junak Nagetsa: Jokić je naš general

Junak Nagetsa: Jokić je naš general

Novi magazin 10.06.2023
Aron Gordon bio je sjajan u pobedi Denver Nagetsa protiv Majamija 108:95, kojom je tim iz Kolorada stigao na trijumf do titule u NBA ligi. Ubacio je krilni centar 27 poena uz sedam skokova i šest asistencija. Posle meča je govorio o ulozi Nikole Jokića… »
Vavrinka kao najveća opomena Novaku pred finale Rolan Garosa, Zverev dodao još jednu

Vavrinka kao najveća opomena Novaku pred finale Rolan Garosa, Zverev dodao još jednu

Sportske.net 10.06.2023
Kada je Novak Đoković već u četvrtfinalu Rolan Garosa 2015. godine eliminisao ''kralja šljake'' Rafaela Nadala, svi su ga već videli sa peharom u rukama. Ali, u polufinalu je morao da igra pet setova protiv Endija Mareja, da bi ga u finalu iznenadio… »
Jokić na pobedu do titule! (VIDEO)

Jokić na pobedu do titule! (VIDEO)

Vesti online 10.06.2023
Denver Nagetsi su dobili i drugi vezani meč protiv Majami Hita u gostima u velikom NBA finalu 108:95 i stigli su na pobedu od prve titule u istoriji franšize, jer sada u seriji vode 3:1. Nikola Jokić, prva zvezda tima meč je okončao sa 23 poena, 12… »
Jokić prvi sa najmanje 500 poena, 250 skokova i 150 asistencija u plej-ofu NBA

Jokić prvi sa najmanje 500 poena, 250 skokova i 150 asistencija u plej-ofu NBA

Sportski žurnal 10.06.2023
Denver vodi u NBA finalu 3-1 i u noći između ponedeljka i utorka na domaćem terenu imaće meč loptu za prvu titulu u istoriji. Srpski košarkaš Nikola Jokić postao je prvi igrač sa najmanje 500 poena, 250 skokova i 150 asistencija u plej-ofu NBA… »
Jokiću lanac, Denveru pikovi na draftu (video)

Jokiću lanac, Denveru pikovi na draftu (video)

Sportski žurnal 10.06.2023
Denver u finalu NBA lige vodi 3:1 protiv Majamija i ima meč loptu na svom terenu. Denver je slavio na Floridi, pobedio Majami 108:95 i poveo 3:1 u NBA finalu, pobeda ga deli od prve titule u Istoriji. Nikola Jokić odigrao je najslabiju utakmicu u… »
Neverovatni Jokić oborio još jedan NBA rekord

Neverovatni Jokić oborio još jedan NBA rekord

Euronews 10.06.2023
Svaka utakmica Nikole Jokića priča je za sebe, da li zbog kompletnog učinka i(li) nekog spektakularnog poteza, a kako u kontinuitetu radi čudesne stvari pod košem tako je izrastao u kolekcionara rekorda NBA lige. Poslednji je postavio u trećoj… »
General Jokić čita odbranu pre nego što uhvati loptu: Eron Gordon napunio koš Majamija, pa ishvalio Somborca

General Jokić čita odbranu pre nego što uhvati loptu: Eron Gordon napunio koš Majamija, pa ishvalio Somborca

Euronews 10.06.2023
Posle ranojutarnjeg brejka na parketu Majamija, košarkaši Denvera vode sa 3:1 u finalsnoj seriji NBA lige i nalaze se na korak od istorijske titula šampiona u najjačem nacionalnom prvenstvu na svetu, a Eron Gordon je još jednoj blistavoj partiji tima… »
Jokić "razočarao" Melouna, ali od trenera dobio "lanac": Amerikanac još jednom pokazao koliko ceni Srbina

Jokić "razočarao" Melouna, ali od trenera dobio "lanac": Amerikanac još jednom pokazao koliko ceni Srbina

Euronews 10.06.2023
Nikola Jokić nije po običaju bio najbolji strelac utakmice u redovima svog Denvera, možda i zato što ga je višak faulova jedno vreme držao na klupi, ali je i te kako doprineo novoj pobedi nad Majamijem, za vođstvo od 3:1 u finalnoj seriji plej-ofa… »
"Uvek smo išli težim putem!" Spolstra veruje u čudo: Zanima sam samo kako seriju da vratimo u Majami

"Uvek smo išli težim putem!" Spolstra veruje u čudo: Zanima sam samo kako seriju da vratimo u Majami

Večernje novosti 10.06.2023
TRENER košarkaša Majamija Erik Spolstra izjavio je nakon četvrte utakmice finala NBA lige da je njegov tim ove sezone uvek išao težim putem i da je očigledno da će to morati da ponove, prenosi "NBA TV". FOTO: Tanjug/AP Denver je ponovo pobedio Hite… »
Marej: Drago mi je da sam pomogao ekipi da dođe do pobede

Marej: Drago mi je da sam pomogao ekipi da dođe do pobede

Dnevnik 10.06.2023
MAJAMI: Košarkaš Denvera Džamal Marej izjavio je nakon četvrte utakmice NBA finala da mu je drago što je pomogao ekipi da dođe do nove pobede, prenosi NBA TV. Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i poveli sa 3:1 u velikom finalu… »
Meloun: Timska pobeda, igrali smo sjajnu odbranu

Meloun: Timska pobeda, igrali smo sjajnu odbranu

Dnevnik 10.06.2023
MAJAMI: Trener košarkaša Denvera Majk Meloun izjavio je nakon čertvrte utakmice finala NBA lige da je odbrana uz timsku igru ključna stavka zbog koje je njegova ekipa odnela pobedu, prenosi NBA TV. Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju… »
Junak Nagetsa: Jokić je naš general

Junak Nagetsa: Jokić je naš general

Sport klub 10.06.2023
Aron Gordon bio je sjajan u pobedi Denver Nagetsa protiv Majamija 108:95, kojom je tim iz Kolorada stigao na trijumf do titule u NBA ligi. Ubacio je krilni centar 27 poena uz sedam skokova i šest asistencija. Posle meča je govorio o ulozi Nikole Jokića… »
"Nikola, malo sam razočaran": Trener Denvera je ovo "zamerio" Jokiću (video)

"Nikola, malo sam razočaran": Trener Denvera je ovo "zamerio" Jokiću (video)

Večernje novosti 10.06.2023
JASNO je da Denver teško gubi utakmice kada je Nikola Jokić na svom prepoznatljivom nivou. Tako je bilo i u četvrtoj utakmici finala plej-ofa NBA lige protiv Majamija. Ipak, trener Nagetsa Majkl Meloun istakao je da ga je srpski as "razočarao". Foto… »
Kakva je Novak ljudina: Đoković još jednom pružio podršku Alkarazu (foto)

Kakva je Novak ljudina: Đoković još jednom pružio podršku Alkarazu (foto)

Večernje novosti 10.06.2023
NOVAK Đoković uspeo je da se plasira u 34. grend slem finale u karijeri. On je posle pobede nad Karlosom Alkarazom pokazao veličinu. Tanjug/AP Naime, srpski as je na Instagramu još jednom poslao poruku Špancu, gde mu je poželeo da se što pre… »
„Jokić je nešto najimpresivnije što sam video“: Vlasnik Denvera progovorio o svojoj najboljoj investiciji

„Jokić je nešto najimpresivnije što sam video“: Vlasnik Denvera progovorio o svojoj najboljoj investiciji

Nova 10.06.2023
Velike reči. Denver Nagetsi vode sa 3:1 u finalnoj seriji NBA lige, pa Nikolu Jokića i drugare smao jedna pobeda deli do osvajanja titule. To raduje i vlasnika kluba Stena Kroenkea koji je vlasnik i Arsenala. „Ova organizacija za 47 godina nije… »
Nikola morao da "ućutkuje" braću! Kad je čuo šta Strahinja peva, odmah ga prekinuo - sramota ga! (video)

Nikola morao da "ućutkuje" braću! Kad je čuo šta Strahinja peva, odmah ga prekinuo - sramota ga! (video)

Mondo 10.06.2023
Nikoli Jokiću nije prijatno da sluša pesmu koju su nedavno navijači Denvera iz Srbije zapevali ispred hale u Majamiju, posebno dok posao nije gotov. Nikoli Jokiću nije prijatno da sluša pesmu koju su nedavno navijači Denvera iz Srbije zapevali… »
Najbolja moguća podrška: Jokić u posebnom zagrljaju proslavio pobedu protiv Majamija (video)

Najbolja moguća podrška: Jokić u posebnom zagrljaju proslavio pobedu protiv Majamija (video)

Večernje novosti 10.06.2023
NIKOLA Jokić odveo je Denver do treće pobede u finalu NBA lige protiv Majamija (108:95). Srpski as je novi trijumf proslavio u zagrljaju porodice. FOTO: Tanjug/AP Centar Nagetsa je na kraju utkamice otišao do najmilijih. Tamo su ga čekala braća… »
VIDEO Bizaran prekid meča: Adebajo iskrivio obruč, Jokić pokušao da ga popravi

VIDEO Bizaran prekid meča: Adebajo iskrivio obruč, Jokić pokušao da ga popravi

Nova 10.06.2023
Čudna situacija. Košarkaši Denver Nagetsa savladali su nakon velike drame ekipu Majami Hita u četvrtom meču finala NBA lige sa 108:95. Denver je dominirao tokom celog meča, a jedan bizaran prekid videli smo na dva minuta do kraja treće deonice… »
"Nikola, razočarao si me..." Šou u svlačionici Denvera - trener drži govor, a Jokić nosi najveću kajlu ikada! (video)

"Nikola, razočarao si me..." Šou u svlačionici Denvera - trener drži govor, a Jokić nosi najveću kajlu ikada! (video)

Mondo 10.06.2023
Denver je između ostalog uspešan i zbog sjajne atmosfere koju je trener Majkl Meloun napravio sa svojim saigračima. Denver je između ostalog uspešan i zbog sjajne atmosfere koju je trener Majkl Meloun napravio sa svojim saigračima. Srpski košarkaš… »
Jokić: Nema opuštanja

Jokić: Nema opuštanja

Novi magazin 10.06.2023
Posle pobede Denvera nad Majamijem 108:95 u četvrtoj utakmici NBA finala Nikola Jokić je na konferenciji za medije izjavio da je zadovoljan načinom na koji je ekipa igrala. Srbin je meč okončao sa dabl-dablom učinkom od 23 poena uz 13 skokova… »
NBA: Jokić ponovo utišao Majami, Denver na korak od titule

NBA: Jokić ponovo utišao Majami, Denver na korak od titule

Vreme 10.06.2023
Finale Najbolji košarkaš Nagetsa morao je van terena početkom poslednje četvrtine zbog ličnih grešaka, ali je i pre toga ostvario odličan učinak. Denver sada ima priliku da u noći između ponedeljka i utorka dođe do istorijskog trofeja u NBA… »
Jokić ispisao istoriju NBA lige: Ovo niko nikada nije uradio, plej-of koji će se dugo pamtiti

Jokić ispisao istoriju NBA lige: Ovo niko nikada nije uradio, plej-of koji će se dugo pamtiti

Nova 10.06.2023
Novi rekord. Košarkaši Denver Nagetsa savladali su nakon velike drame ekipu Majami Hita u četvrtom meču finala NBA lige sa 108:95. Srpski centar Nikola Jokić je ponovo blistao i imao je učinak od 23 poena, 12 skokova i četiri asistencije. Utakmica… »
Nova pobeda, novi Jokićev rekord!

Nova pobeda, novi Jokićev rekord!

Sportske.net 10.06.2023
Nikola Jokić iz meča u meč u plej-ofu NBA lige podiže granice i postavlja nove standarde. Svojim fantastičnim igrama doveo je Denver Nagetse do istorijskog finala u kom sada protiv Majamija vode sa 3:1 u pobedama i još im samo jedan trijumf… »
NOVA pobeda Denvera u Majamiju za 3:1, "dabl-dabl" Jokića (video)

NOVA pobeda Denvera u Majamiju za 3:1, "dabl-dabl" Jokića (video)

Dnevnik 10.06.2023
MAJAMI: Košarkaši Denvera ponovo su pobedili u Majamiju 108:95 i poveli sa 3:1 u velikom finalu NBA lige. Ekipu Nikole Jokića samo još jedan trijumf deli od prve titule u istoriji kluba, a "meč loptu" imaće na domaćem terenu u noći između… »
Denver na korak do osvajanja prve titule u NBA ligi

Denver na korak do osvajanja prve titule u NBA ligi

Radio 021 10.06.2023
Košarkaši Denvera poveli su sa 3:1 u finalnoj seriji NBA lige i nalaze se na korak od osvajanja prve titule, nakon što su na gostovanju pobedili Majami sa 108:95. Denver je tokom većeg dela prve četvrtine bio u vođstvu, ali je u završnici bolji bio… »
Jokić: Nema opuštanja

Jokić: Nema opuštanja

Sport klub 10.06.2023
Posle pobede Denvera nad Majamijem 108:95 u četvrtoj utakmici NBA finala Nikola Jokić je na konferenciji za medije izjavio da je zadovoljan načinom na koji je ekipa igrala. Srbin je meč okončao sa dabl-dablom učinkom od 23 poena uz 13 skokova… »
Jokić pomera granice: Ovo pre Srbina niko nije uspeo da uradi (foto)

Jokić pomera granice: Ovo pre Srbina niko nije uspeo da uradi (foto)

Večernje novosti 10.06.2023
NIKOLA Jokić nastavlja da piše istoriju košarke i NBA lige. Odavno je sprski as pokazao ko je i šta je, ali ne prestaje da oduševljava sve ljubitelje "igre pod obručima". FOTO: Tanjug/AP On je u pobedi Denvera nad Majamijem (108:95) još jednom… »
Bogdan Bogdanović među "Nagetsima", tu je i Partizanov Dru Gordon!

Bogdan Bogdanović među "Nagetsima", tu je i Partizanov Dru Gordon!

Sportske.net 10.06.2023
Situacija kakva se retko viđa, slavlje malog broja navijača Denvera posle drugog brejka u finalu NBA lige. Nikola Jokić se vratio na parket, tamo su ga čekali supruga, braća, menadžer Miško Ražnatović, ali i saigrač iz reprezentacije Bogdan… »
Denver ponovo prejak za Majami, Jokić i ekipa na korak od prve titule

Denver ponovo prejak za Majami, Jokić i ekipa na korak od prve titule

Glas Amerike 10.06.2023
MAJAMI — Nikola Jokić i Denver Nagetsi su na korak od prve titule u istoriji kluba posle još jedne pobede u Majamiju - 108:95 i vođstva od 3-1 u seriji pred peti meč u svojoj "Bol areni" u ponedeljak uveče. Za razliku od prethodnog meča, u kojem… »

Vesti dana »