Povezane vesti
Iznenada preminuo glumac iz serije „Breaking Bad“: Doživeo srčani udar u snu
Nova 10.06.2023
Glumac Majk Betajeh preminuo je u 53. godini života, saopštila je njegova porodica. Kako piše „TMZ“, Majk je umro u snu 1. juna u svom domu u Mičigenu, nakon što je doživeo srčani udar. „Nedostajaće svima. Imao je talenat da nasmeje i uveseli ljude“… »
Preminuo glumac iz čuvene serije "Breaking Bad"
Radio 021 10.06.2023
Slavni glumac Majk Betajeh, kojeg su fanovi serije "Breaking Bad" upoznali kao menadžera u Gustavovoj perionici, preminuo je u 52. godini. Kako piše "Daily mail", on je doživeo srčani udar i umro u snu 1. juna, ali je javnost za to tek sada saznala… »
Preminuo glumac iz serije Breaking Bad
N1 Info 10.06.2023
Glumac Majk Betajeh preminuo je u 53. godini života, saopštila je njegova porodica. Kako piše „TMZ“, Majk je umro u snu 1. juna u svom domu u Mičigenu, nakon što je doživeo srčani udar. „Nedostajaće svima. Imao je talenat da nasmeje i uveseli ljude“… »
Preminuo poznati glumac: Pamtićemo ga po ulozi u popularnoj seriji
Večernje novosti 09.06.2023
GLUMAC Majk Betajeh, iz serije Brejking bed, preminuo je u 62. godini. Printscreem AMC Kako piše "TMZ", Majk je doživeo srčani udar i umro u snu 1. juna, ali je javnost za to tek sada saznala. Poslednje trenutke, glumac je proveo u svom domu u Mičigenu… »
Vesti dana »

Evropski lideri u sredu razgovaraju o Ukrajini uoči sastanka Trampa i Putina
NIN pre 1 satjoš 106 povezanih

Ubistvo novinara Al Džazire u izraelskom napadu u Gazi izazvalo zabrinutost međunarodne zajednice
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 37 povezanih

Veliki šumski požari u Crnoj Gori i međunarodna pomoć u gašenju
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 93 povezane

Smanjena vrednost građevinskih radova u Srbiji u drugom kvartalu
Radio 021 pre 4 satijoš 28 povezanih