Povezane vesti

Ljubavna priča aleks i Cara nalik holivudskom filmu! Jedno drugom prvi i poslednji partneri u rijalitiju, evo kako je sve…

Ljubavna priča aleks i Cara nalik holivudskom filmu! Jedno drugom prvi i poslednji partneri u rijalitiju, evo kako je sve…

Kurir 10.06.2023
Aleksandra Nikolić, pobednica šeste sezone Zadruge, izašla je iz rijalitija kao verenica Filipa Cara, svog prvog dečka iz ovog formata. Ljubavni par upoznao se prilikom prvog pojavljivanja Cara u ovom projektu, a njihova veza bila je od jednih koja je… »
Par sati nakon finala oglasio se Filip car! Jednim potezom objasnio šta se dešava sa Aleksandrom nakon izlaska iz rijalitija!

Par sati nakon finala oglasio se Filip car! Jednim potezom objasnio šta se dešava sa Aleksandrom nakon izlaska iz rijalitija!

Kurir 10.06.2023
Aleksandra Nikolić sinoć je odlukom publike proglašena za pobednicu šeste sezone Zadruge. Iako su mnogi sumnjali u njenu vezu sa Filipom Carem, on se prvi put oglasio i jasno svima dao dao znanja u kakvim su odnosima nakon napuštanja imanja u… »
Brutalna reakcija Dejana dragojevića! Prevarila ga u Zadruzi, verila se i odnela pobedu - ovako komentariše Aleksandru!

Brutalna reakcija Dejana dragojevića! Prevarila ga u Zadruzi, verila se i odnela pobedu - ovako komentariše Aleksandru!

Mondo 10.06.2023
Aleksandra Nikolić odnela je pobedu u šestoj sezoni Zadruge, a svoj komentar dao je i njen bivši dečko Dejan Dragojević. Aleksandra Nikolić odnela je pobedu u šestoj sezoni Zadruge, a svoj komentar dao je i njen bivši dečko Dejan Dragojević… »
Pobednica Zadruge prelomila! Aleksandra Nikolić: Udajem se za Cara i rađam decu!

Pobednica Zadruge prelomila! Aleksandra Nikolić: Udajem se za Cara i rađam decu!

Kurir 10.06.2023
Aleksandra Nikolić ne krije sreću što je iz "Zadruge" izašla kao pobednica bogatija za 50.000 evra. Nikolićeva je spremna za venčanje s Filipom Carem, a iako je u rijalitiju pustila jezik, sad je promenila ploču i o svima ima samo reči hvale: -… »
Njegov sud su svi čekali! Dejan Dragojević prokomentarisao pobedu bivše devojke Aleksandre, evo šta je rekao!

Njegov sud su svi čekali! Dejan Dragojević prokomentarisao pobedu bivše devojke Aleksandre, evo šta je rekao!

Kurir 10.06.2023
Aleksandra Nikolić sinoć je osvojila prvo mesto u superfinalnoj noći "Zadruge 6" , a u ovu sezonu ušla je kao devojka pobednika pete sezone, Dejana Dragojevića, međutim ta veza nije potrajala nakon ulaska Filipa Cara. Dejan se sad oglasio prvi put… »
Aleksandra Nikolić otišla kući bez Filipa! Sa majkom Slovenkom spakovala kofere, a evo sa kim je otišao Car!

Aleksandra Nikolić otišla kući bez Filipa! Sa majkom Slovenkom spakovala kofere, a evo sa kim je otišao Car!

Kurir 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Aleksandra se nakon finala zaputila sa majkom Slovenkom u stan i razdvojila se od Filipa Cara, dok je on otišao sa ocem i sestrom. Mnogima… »
(Video) Drama iza kulisa zadruge: Ana Ćurčić besnela što nije osvojila prvo mesto, verenica Ivana Marinkovića spustila…

(Video) Drama iza kulisa zadruge: Ana Ćurčić besnela što nije osvojila prvo mesto, verenica Ivana Marinkovića spustila…

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Međutim, veliko superfinale nije moglo da prođe bez drama koje su se dešavale iza kulisa. Naime, nakon proglašenja pobednica, Ana… »
Aleksandra pokazala verenički prsten, dijamant sija! Filip Car se baš otvorio, Nikolićka ima čime da se hvali! Nije se…

Aleksandra pokazala verenički prsten, dijamant sija! Filip Car se baš otvorio, Nikolićka ima čime da se hvali! Nije se…

Kurir 10.06.2023
Aleksandra Nikolić osvojila je prvo mesto u šestoj sezoni rijalitija ''Zadruga'' i nagradu od 50.000 evra. Kako je i sama rekla, ponosna je na sebe i svoje učešće u ovoj sezoni. Pored pobede koju je odnela, Aleks je osvojila i srce Filipa Cara… »
Pobednica “Zadruge” dobro zna na šta će da potroši 50.000 evra: U planu i novi biznis!

Pobednica “Zadruge” dobro zna na šta će da potroši 50.000 evra: U planu i novi biznis!

Vesti online 10.06.2023
Aleksandra Nikolić izašla je iz “Zadruge 6” kao pobednica, pa je tako kući pored statuice odnela i 50.000 evra, što je glavna nagrada ovog rijalitija. Uz to, inače, dobiće i dogovoreni honorar, prenose mediji. Kako je izdržala punih devet… »
Aleks Nikolić bez Cara otišla kući Spakovala stvari i sa majkom Slovenkom se zaputila u stan: A evo sa kim je Filip otišao

Aleks Nikolić bez Cara otišla kući Spakovala stvari i sa majkom Slovenkom se zaputila u stan: A evo sa kim je Filip otišao

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Aleksandra se nakon finala zaputila sa majkom Slovenkom u stan i razdvojila se od Filipa Cara, dok je on otišao sa ocem i sestrom. Mnogima… »
Evo na šta će Aleksandra Nikolić potrošiti 50.000 evra Pametno ulaže i neće žaliti ni centa

Evo na šta će Aleksandra Nikolić potrošiti 50.000 evra Pametno ulaže i neće žaliti ni centa

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Ona je otkrila i na šta će potrošiti glavnu nagradu od 50.000 evra. - Pomoći ću porodici, srediću stan, neki deo ću ostaviti kod… »
(Video) "uništila sam sebe": Milica Veselinović nakon "Zadruge" neće više u rijaliti: "Shvatila sam da to nije za mene"

(Video) "uništila sam sebe": Milica Veselinović nakon "Zadruge" neće više u rijaliti: "Shvatila sam da to nije za mene"

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Njihova rijaliti koleginica Milica Veselinović osvojila je 9. mesto. - Mama mi je rekla da ćemo pričati kod kuće. U novembru sam još… »
Rat među kumama? Ana Ćurčić šokirano demantovala Milenu, dok se Kačavenda pravda: Evo šta se zapravo dešava

Rat među kumama? Ana Ćurčić šokirano demantovala Milenu, dok se Kačavenda pravda: Evo šta se zapravo dešava

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Iako je u "Zadruzi" i te kako bila rečita, Ana je ovog puta bila šokirana svim informacijama iz spoljnog sveta. Ona je između ostalog… »
"Šokirana: Sam!" Ana Ćurčić prebledela zbog izjava kume Milene Kačavende, a onda sve demantovala - usledio šok

"Šokirana: Sam!" Ana Ćurčić prebledela zbog izjava kume Milene Kačavende, a onda sve demantovala - usledio šok

Blic 10.06.2023
Sinoć je u "Zadruzi" pobedila Aleksandra Nikolić i osvojila 50.000 evra, a drugoplasirana je bila Ana Ćurčić. Iako je u "Zadruzi" i te kako bila rečita, Ana je ovog puta bila šokirana svim informacijama iz spoljnog sveta. - Naravno da sam… »
"Osporavali su me, a narod je rekao svoje": Prvi intervju pobednice Zadruge 6 Aleksandre Nikolić: O susretu sa Dejanom…

"Osporavali su me, a narod je rekao svoje": Prvi intervju pobednice Zadruge 6 Aleksandre Nikolić: O susretu sa Dejanom…

Blic 10.06.2023
Aleksandra Nikolić pobedila je u "Zadruzi 6", a pred našim kamerama dala je prvi intervju po proglašenju pobednika. - Preplavljena sam emocijama! Majka me je grlila, ne znam više ni šta mi je rekla... (smeh) Pokušavali su da me ospore na raznorazne… »
Ona je folirant Maja Marinković žestoko oplela po Aleks Nikolić, njihovo rivalstvo se nastavlja i nakon Zadruge

Ona je folirant Maja Marinković žestoko oplela po Aleks Nikolić, njihovo rivalstvo se nastavlja i nakon Zadruge

Alo 10.06.2023
Maja Marinković napustila je Belu kuću sa osmehom na licu, a svom ocu Takiju Marinkoviću zaletela se u zagrljaj na samom izlasku. Maja je progovorila o svom plasmanu, ali i učešću u šestoj sezon - Ovo je sasvim okej, ali moglo je i to malo bolje… »

Vesti dana »