Povezane vesti

"Marta ne može da me gleda, ona me je rastavila od Kitića" Sandra Afrika udarila na Miletovu ženu: "nema nijedan hit"

"Marta ne može da me gleda, ona me je rastavila od Kitića" Sandra Afrika udarila na Miletovu ženu: "nema nijedan hit"

Blic 10.06.2023
Pevačica Sandra Afrika odlučila je nakon nekoliko godina ćutanja da oplete po Marti Savić, supruzi Mileta Kitića. Naime, svima je poznato da je Sandra na estradnu scenu kročila tako što je bila upravo Miletova igračica uz njegov čuveni hit… »
Dok je donosio lovu, bila sam dobra: Sandra Afrika pecnula Martu Savić - Postala ljubomorna kad je videla kakva sam riba

Dok je donosio lovu, bila sam dobra: Sandra Afrika pecnula Martu Savić - Postala ljubomorna kad je videla kakva sam riba

Mondo 10.06.2023
Pevačica Sandra Afrika o odnosu sa suprugom Mileta Kitića s kojim je počela karijeru kao igračica. Pevačica Sandra Afrika o odnosu sa suprugom Mileta Kitića s kojim je počela karijeru kao igračica Pevačica Sandra Afrika karijeru je počela kao… »
"Marta ne može da me gleda, ona me je rastavila od Kitića" Sandra Afrika žestoko oplela po Miletovoj ženi: Ljubomorna je na…

"Marta ne može da me gleda, ona me je rastavila od Kitića" Sandra Afrika žestoko oplela po Miletovoj ženi: Ljubomorna je na…

Kurir 10.06.2023
Pevačica Sandra Afrika kaže da je supruga Mileta Kitića Marta Savić nije podnosila u vreme kad je za njega na početku karijere radila kao igračica. Sandra je objasnila da se udaljila od Mileta kad se Marta umešala u celu priču, pa je ubrzo… »

Vesti dana »