Povezane vesti

Spajić o poznanstvu s „kraljem kriptovaluta“: To je jedan prevarant

Spajić o poznanstvu s „kraljem kriptovaluta“: To je jedan prevarant

N1 Info 10.06.2023
Lider Pokreta Evropa sad (PES) Milojko Spajić rekao je da je južnokorejski "kralj kriptovaluta" Do Kvon prevario firmu u kojoj je radio 2018. godine za 75.000 evra. „Znam ga dobro. To je jedan prevarant“, kazao je Spajić u petak uveče u završnoj… »
Spajić: Do Kvon je prevarant, firmu u kojoj sam radio je prevario za 75.000 evra

Spajić: Do Kvon je prevarant, firmu u kojoj sam radio je prevario za 75.000 evra

Telegraf 10.06.2023
Spajić je rekao da ni on ni PES nisu uzeli ni cent od Do Kvona niti bilo koga sa Interpolove poternice, i pozvao premijera Crne Gore Dritana Abazovića i ministra unutrašnjih poslova Filipa Adžića da javnosti ponude dokaze. Lider crnogorskog pokreta… »
Spajić tvrdi: Sa Do Kvonom sam se poslednji put sreo prošle godine, prevario je firmu u kojoj sam radio

Spajić tvrdi: Sa Do Kvonom sam se poslednji put sreo prošle godine, prevario je firmu u kojoj sam radio

Blic 09.06.2023
Lider Pokreta Evropa sad (PES) Milojko Spajić kazao je da je južnokorejski "kralj kriptovaluta" Do Kvon prevario firmu u kojoj je on (Spajić) radio 2018. godine za 75.000 evra. - Znam ga dobro. To je jedan prevarant - kazao je Spajić u završnoj… »

Vesti dana »