Povezane vesti

Tragedija kod Loznice: Muškarac popravljao traktor koji se pokrenuo i usmrtio ga

Tragedija kod Loznice: Muškarac popravljao traktor koji se pokrenuo i usmrtio ga

Blic 10.06.2023
Jedan muškarac preminuo je pošto ga je udario traktor koji se sam pokrenuo u dvorištu porodične kuće u Čokešini kod Loznice. Incident se dogodio u 14.30 sati. Tom prilikom S. M. teško je povređen, a nepuna dva sata potom preminuo je u bolnici u… »
TRAGEDIJA KOD LOZNICE: Parkiran traktor se pokrenuo, ČOVEK PREMINUO od posledica udara

TRAGEDIJA KOD LOZNICE: Parkiran traktor se pokrenuo, ČOVEK PREMINUO od posledica udara

Dnevnik 10.06.2023
LOZNICA: Jedan muškarac je preminuo pošto ga je udario traktor koji se sam pokrenuo u dvorištu porodične kuće u Čokešini kod Loznice. Incident se, prema pisanju portala Telegraf.rs, dogodio u 14.30 sati. Tom prilikom S. M. teško je povređen, a… »
Jeziva tragedija kod Loznice: Parkiran traktor se pokrenuo i pokosio čoveka u dvorištu kuće

Jeziva tragedija kod Loznice: Parkiran traktor se pokrenuo i pokosio čoveka u dvorištu kuće

Telegraf 10.06.2023
Nesrećni čovek popravljao je traktor. Jedan muškarac preminuo je pošto ga je udario traktor koji se sam pokrenuo u dvorištu porodične kuće u Čokešini kod Loznice. Incident se dogodio u 14.30 sati. Tom prilikom S. M. teško je povređen, a nepuna… »

Vesti dana »