Povezane vesti

„Nekome smrkne, nekome svane“: Vesna Đogani iskreno o bivšoj ženi svog supruga

„Nekome smrkne, nekome svane“: Vesna Đogani iskreno o bivšoj ženi svog supruga

Nova 10.06.2023
Sadašnja i bivša supruga popularnog densera Đoleta Đoganija česta su tema medija, a javnost je posebno intrigirao njihov odnos. Pevačica Vesna Đogani progovorila je o Slađi Delibašić, bivšoj ženi svog supruga Đoleta Đoganija. Naime, Vesna je… »
Nekome smrkne, nekome svane, šta da radiš! Vesna Đogani nikad iskrenije o Slađi Delibašić - istina o njihovom odnosu!

Nekome smrkne, nekome svane, šta da radiš! Vesna Đogani nikad iskrenije o Slađi Delibašić - istina o njihovom odnosu!

Mondo 10.06.2023
Vesna Đogani u emisiji "Divan šou" komentarisala bivšu suprugu svog muža Slađu Delibašić. Vesna Đogani u emisiji "Divan šou" komentarisala bivšu suprugu svog muža Slađu Delibašić. Nakon razvoda od Slađe Delibašić, denser Đole Đogani… »
"Nekome se smrkne, nekome svane": Vesna Đogani otvoreno o bivšoj ženi svog supruga: "Slađa je to sama htela"

"Nekome se smrkne, nekome svane": Vesna Đogani otvoreno o bivšoj ženi svog supruga: "Slađa je to sama htela"

Blic 10.06.2023
Pevačica Vesna Đogani progovorila je Slađi Delibašić, bivšoj ženi svog supruga Đoleta Đoganija. Naime, Vesna je otkrila u kakvim je odnosima sa Slađom i koliko je njena deca vole. - Bila sam za Uskrs kod nje na ručku. Moj sin je oduševljen… »
"Đuska bolje od mene, ali sama je to htela!" Vesna Đogani otvoreno o bivšoj ženi svog supruga! "Jedno vreme sam bila u…

"Đuska bolje od mene, ali sama je to htela!" Vesna Đogani otvoreno o bivšoj ženi svog supruga! "Jedno vreme sam bila u…

Kurir 10.06.2023
Vesna Đogani rekla je u emisiji Divan Šou kod Ivana Gajića svoje mišljenje o Slađi, bivšoj Đoletovoj partnerci i članici grupe Đogani fantastiko. - Bila sam za Uskrs kod nje na ručku. Moj sin je oduševljen njom, a ona njim. Sva deca su bila na… »

Vesti dana »