Povezane vesti

Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Politika 10.06.2023
KOLAMBUS – Od podizanja savezne optužnice protiv Donalda Trampa, bivši američki predsednik danas će se prvi put pojaviti u javnosti da bi se obratio svojim republikanskim pristalicama u državama Džordžija i Severna Karolina. Očekuje se da će… »
Tramp: Federalna OPTUŽNICA PROTIV MENE politički motivisana, SMEŠNA I NEOSNOVANA

Tramp: Federalna OPTUŽNICA PROTIV MENE politički motivisana, SMEŠNA I NEOSNOVANA

Dnevnik 10.06.2023
ATLANTA: Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je federalna optužnica koja je objavljena protiv njega "smešna" i "neosnovana" i da predstavlja pokušaj da se ugroze njegove šanse da ponovo bude izabran za predsednika SAD 2024. godine… »
Tramp: Federalna optužnica protiv mene politički motivisana, smešna i neosnovana

Tramp: Federalna optužnica protiv mene politički motivisana, smešna i neosnovana

RTS 10.06.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je federalna optužnica koja je objavljena protiv njega "smešna" i "neosnovana" i da predstavlja pokušaj da se ugroze njegove šanse da ponovo bude izabran za predsednika SAD 2024. godine. Donald… »
Tramp danas na mitingu posle podizanja optužnice sa 37 tačaka

Tramp danas na mitingu posle podizanja optužnice sa 37 tačaka

Novi magazin 10.06.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp (Trump) danas će se obratiti svojim pristalicama i to će biti njegovo prvo javno pojavljivanje od podizanja optužnice protiv njega. Američko savezno pravosuđe u petak je podiglo optužnicu sa 37 tačaka što je bez… »
Tramp: Federalna optužnica protiv mene politički motivisana, smešna i neosnovana

Tramp: Federalna optužnica protiv mene politički motivisana, smešna i neosnovana

Euronews 10.06.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je da je federalna optužnica koja je objavljena protiv njega "smešna" i "neosnovana" i da predstavlja pokušaj da se ugroze njegove šanse da ponovo bude izabran za predsednika SAD 2024. godine. Tramp je… »
Tramp danas na mitingu posle podizanja optužnice sa 37 tačaka

Tramp danas na mitingu posle podizanja optužnice sa 37 tačaka

Insajder 10.06.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp (Trump) danas će se obratiti svojim pristalicama i to će biti njegovo prvo javno pojavljivanje od podizanja optužnice protiv njega. Američko savezno pravosuđe u petak je podiglo optužnicu sa 37 tačaka što je bez… »
Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Vesti online 10.06.2023
Od podizanja savezne optužnice protiv Donalda Trampa, bivši američki predsednik danas će se prvi put pojaviti u javnosti da bi se obratio svojim republikanskim pristalicama u državama Džordžija i Severna Karolina. Očekuje se da će Tramp, koji… »
Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Tramp na skupovima pristalica dok se nižu federalne optužnice protiv njega

Euronews 10.06.2023
Od podizanja savezne optužnice protiv Donalda Trampa, bivši američki predsednik danas će se prvi put pojaviti u javnosti da bi se obratio svojim republikanskim pristalicama u državama Džordžija i Severna Karolina. Očekuje se da će Tramp, koji… »

Vesti dana »