Povezane vesti
Povređen radnik iz Bosne i Hercegovine u Austriji, helikopterom prebačen u bolnicu
Euronews 11.06.2023
Radnik iz Bosne i Hercegovine, star 24 godine, povređen je u šumarskoj nezgodi u austrijskoj opštini Gerlos i hitno prebačen u bolnicu. Kako mediji prenose, do nezgode je došlo prilikom seče šume kada je drvo, koje je padalo, udarilo radnika iz BiH… »
Radnik iz BiH povređen u nesreći na radu u Austriji: Drvo mu palo na glavu, helikopterom prebačen u bolnicu
Telegraf 11.06.2023
Njegov sunarodnik je stradao pre nekoliko dana pod sličnim okolnostima. Radnik iz Bosne i Hercegovine, star 24 godine, povređen je u šumarskoj nezgodi u austrijskoj opštini Gerlos i hitno prebačen u bolnicu. Kako mediji prenose, do nezgode je došlo… »
Radnik iz Bosne povređen u Austriji: Helikopterom prebačen u bolnicu
Večernje novosti 11.06.2023
RADNIK iz Bosne i Hercegovine, star 24 godine, povređen je u šumarskoj nezgodi u austrijskoj opštini Gerlos i hitno prebačen u bolnicu. Foto: EPA Kako mediji prenose, do nezgode je došlo prilikom seče šume kada je drvo, koje je padalo, udarilo… »
Vesti dana »

Opozicija predlaže 'Vladu narodnog poverenja', vlast odgovara: 'Vi nemate ničije poverenje'
BBC News pre 5 satijoš 31 povezana

Dekan Fizičkog fakulteta: Nek ministarka prosvete dođe i uhapsi ceo fakultet
NIN pre 6 satijoš 26 povezanih

Održana sednica Skupštine Pančeva nakon incidenata, 48 tačaka dnevnog reda usvojeno bez rasprave
Nova pre 4 satijoš 19 povezanih

Genasys tvrdi da u Beogradu nije korišten LRAD uređaj, ali se poziva na izvještaj Earshota
Al Jazeera pre 8 satijoš 30 povezanih