Povezane vesti

Ja bih pobedila da nisam izbačena: Anđela progovorila o finalu Zadruge - "Drago mi je da narod više ne pada na žrtve"

Ja bih pobedila da nisam izbačena: Anđela progovorila o finalu Zadruge - "Drago mi je da narod više ne pada na žrtve"

Mondo 11.06.2023
Anđela Đuričić otkrila da se raduje zbog pobede Aleksandre Nikolić, ali i činjenica da 50.000 evra nije odnela Ana Ćurčić! Anđela Đuričić otkrila da se raduje zbog pobede Aleksandre Nikolić, ali i činjenica da 50.000 evra nije odnela Ana… »
Biljana Dragojević prokomentarisala pobedu nesuđene snajke Aleks Nikolić!

Biljana Dragojević prokomentarisala pobedu nesuđene snajke Aleks Nikolić!

Svet plus 11.06.2023
Biljana Dragojević, majka Dejana Dragojevića, prokomentarisala je pobedu nesuđene snajke Aleks Nikolić! Kad god je neka devojka sa mojim sinovima, meni je okej. Ako je njima dobro i meni je, kaže ona. Biljana Dragojević iskreno kaže da nije… »
"Nisam očekivala": Majka Dejana Dragojevića komentarisala pobedu Aleksandre Nikolić, pa spomenula novu snajku: "Ne liči ni…

"Nisam očekivala": Majka Dejana Dragojevića komentarisala pobedu Aleksandre Nikolić, pa spomenula novu snajku: "Ne liči ni…

Blic 11.06.2023
Pre dva dana je održano veliko superfinale rijaliti programa "Zadruga". Do samog kraja ostale su Ana Ćurčić i Aleksandra Nikolić. U ovom duelu pobedu je odnela Aleksandra i ona je kući otišla bogatija za 50.000 evra. Sada se oglasila Biljana… »
"Narod više ne pada na žrtve": Anđela Đuričić puna sujete, presrećna što Ana Ćurčić nije pobedila, a urkala joj…

"Narod više ne pada na žrtve": Anđela Đuričić puna sujete, presrećna što Ana Ćurčić nije pobedila, a urkala joj…

Blic 11.06.2023
Anđela Đuričić ne prestaje da šokira javnost svojim izjavama, a nakon što je izbačena iz rijalitija "Zadruga" redovno se oglašava. Ona je sada prokomentarisala superfinale "Zadruge", i tom prilikom istakla da veruje da bi ona bila pobednica da… »
Oglasila se aleksandrina bivša svekrva! Dejanova majka ovo kaže o nekadašnjoj snajki: Nisam to očekivala! Evo za koga je…

Oglasila se aleksandrina bivša svekrva! Dejanova majka ovo kaže o nekadašnjoj snajki: Nisam to očekivala! Evo za koga je…

Kurir 11.06.2023
Biljana Dragojević, majka Aleksandrinog bivšeg dečka Dejana Dragojevića prokomentarisala je pobedu bivše snajke u "Zadruzi". Biljana je otkrila da li je očekivala pobedu Nikolićke, koju je i ispratila u rijaliti. - Iskreno, nisam očekivala. Više… »
"Narod više ne pada na žrtve!" Anđela likuje što Ana nije pobedila u Zadruzi: Pravda je zadovoljena! Ovo kaže o Maji…

"Narod više ne pada na žrtve!" Anđela likuje što Ana nije pobedila u Zadruzi: Pravda je zadovoljena! Ovo kaže o Maji…

Kurir 11.06.2023
Anđela Đuričić, iako je javno čestitala pobedu Aleksandri Nikolić u "Zadruzi", sudeći prema njenim izjavama, žali što ona nije ostala u rijalitiju do kraja. Ona veruje da bi upravo ona napustila imanje u Šimanovcima sa čekom od 50.000 evra. U… »
"Ivan je zvao, tražio je Željka": Marija Kulić priznala u kakvim je odnosima sa Marinkovićem posle Zadruge

"Ivan je zvao, tražio je Željka": Marija Kulić priznala u kakvim je odnosima sa Marinkovićem posle Zadruge

Blic 10.06.2023
Posle završene šeste sezone rijalitija "Zadruga", bivša učesnica Marija Kulić istakla je da nije srećna što je Aleksandra Nikolić odnela pobedu, pa otkrila da li je Ivan Marinković, otac Marijinog unuka, stupio u kontakt sa sinom. Kulićka ne… »
"Ukradena mi je pobeda": Anđela Đuričić iznela niz laži i teorija zavere: Obrukala porodicu, a sad su joj drugi krivi

"Ukradena mi je pobeda": Anđela Đuričić iznela niz laži i teorija zavere: Obrukala porodicu, a sad su joj drugi krivi

Blic 10.06.2023
Anđela Đuričić diskvalifikovana je iz rijalitija "Zadruga 6" zbog nasilničkog ponašanja prema Maji Marinković, a sada je u intervjuu za domaće medije, iznela niz teorija zavera, kojima je pokušala da opravda svoju bruku. U svojoj glavi ona je… »

Vesti dana »