Povezane vesti

Benčina: Iz MUP-a rekli da će sutra znati ko je poslao pretnje porodici

Benčina: Iz MUP-a rekli da će sutra znati ko je poslao pretnje porodici

Novi magazin 11.06.2023
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) je obavestio popodne glumce Tamaru Dragičević i njenog supruga Petra Benčinu da će sutra doći do informacija ko stoji iza pretnji upućenih Dragičević putem društvenih mreža. Benčina je za televizju N1… »
Benčina: MUP rekao da će u ponedeljak znati ko je slao pretnje porodici

Benčina: MUP rekao da će u ponedeljak znati ko je slao pretnje porodici

Insajder 11.06.2023
MUP Srbije obavestio je u nedelju popodne glumce Tamaru Dragičević i njenog supruga Petra Benčinu da su preuzeli informacije iz Tužilaštva i da će u ponedeljak, doći do informacija ko stoji iza pretnji upućenih Dragičević putem društvenih… »
“Rekli su da će sutra imati rezultate”: Petar Benčina za Nova.rs nakon razgovora sa policijom zbog uznemirujućih pretnji…

“Rekli su da će sutra imati rezultate”: Petar Benčina za Nova.rs nakon razgovora sa policijom zbog uznemirujućih pretnji…

Nova 11.06.2023
“Javili su mi se iz policije”, rekao je na početku razgovora za Nova.rs glumac Petar Benčina, nakon što su danima ranije njegovoj supruzi Tamari Dragičević i njihovoj deci stizale pretnje smrću. Nakon što u porodici Dragičević – Benčina… »
Benčina: MUP rekao da će sutra znati ko je poslao pretnje porodici

Benčina: MUP rekao da će sutra znati ko je poslao pretnje porodici

N1 Info 11.06.2023
MUP Srbije obavestio je u nedelju popodne glumce Tamaru Dragičević i njenog supruga Petra Benčinu da su preuzeli informacije iz Tužilaštva i da će sutra, u ponedeljak, doći do informacija ko stoji iza pretnji upućenih Dragičević putem… »
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

Novi magazin 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević na društvenim mrežama, preneo je danas portal N1. Pozivajući se na nezvanične izvore, portal je preneo da će o "aspektima preduzetih radnji i njihovim… »
Tužilaštvo postupa u slučaju pretnji glumici: Utvrđuju se činjenice u vezi sa uznemirujućim porukama upućenim Tamari…

Tužilaštvo postupa u slučaju pretnji glumici: Utvrđuju se činjenice u vezi sa uznemirujućim porukama upućenim Tamari…

Kurir 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal postupa u slučaju pretnji koje je putem društvenih mreža dobila glumica Tamara Dragičević, potvrđeno je nezvanično Kuriru. - Postupanje u vezi potencijalnih pretnji je u toku. Kada se u potpunosti razjasni… »
Tužilaštvo za VTK ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

Tužilaštvo za VTK ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

N1 Info 11.06.2023
Postupanje u vezi sa pretnjama koje je dobila glumica Tamara Dragičević je u toku, saznaje portal N1. Kako nam je nezvanično rečeno u Tužilaštvu za visokotehnološki kriminal, kada se u potpunosti razjasni i utvrdi činjenično stanje, javnost će… »
N1: Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

N1: Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

Beta 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević na društvenim mrežama, preneo je danas portal N1. Pozivajući se na nezvanične izvore, portal je preneo da će o "aspektima preduzetih radnji i njihovim… »
N1: Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

N1: Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje glumici Tamari Dragičević

Danas 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević na društvenim mrežama, preneo je danas portal N1. Pozivajući se na nezvanične izvore, portal je preneo da će o „aspektima preduzetih radnji i njihovim… »
Tužilaštvo ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević

Tužilaštvo ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević

Radio 021 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje pretnje upućene glumici Tamari Dragičević na društvenim mrežama, preneo je N1. Pozivajući se na nezvanične izvore, portal je preneo da će o "aspektima preduzetih radnji i njihovim rezultatima"… »
SAZNAJEMO Tužilaštvo ispituje pretnje Tamari Dragičević i njenom detetu

SAZNAJEMO Tužilaštvo ispituje pretnje Tamari Dragičević i njenom detetu

Nova 11.06.2023
Tužilaštvo za visokotehnološki kriminal ispituje "potencijalne" pretnje koje su upućene glumici Tamari Dragičević i njenom detetu, rečeno je nezvanično za Nova.rs u Tužilaštvu. „Kada se u potpunosti razjasni i utvrdi činjenično stanje… »
Advokatica Tamare Dragičević i Petra Benčine: Zbog pretnji 2. juna podneli krivičnu prijavu, u ponedeljak podnose dopunu…

Advokatica Tamare Dragičević i Petra Benčine: Zbog pretnji 2. juna podneli krivičnu prijavu, u ponedeljak podnose dopunu…

Danas 11.06.2023
Sarah El Sarag, pravna zastupnica glumaca Petra Benčine i Tamare Dragičević podnela je u njihovo ime krivičnu prijavu Tužilaštvu za visokotehnološki kriminal zbog pretnji koje su dobili preko društvenih mreža, a u ponedeljak će podneti i dopunu… »
„Zaštitićemo i vašu i našu i njihovu decu“: Tamari Dragičević i Petru Benčini reči podrške stižu sa svih strana

„Zaštitićemo i vašu i našu i njihovu decu“: Tamari Dragičević i Petru Benčini reči podrške stižu sa svih strana

Danas 11.06.2023
Glumci upućuju reči podrške glumcima Tamari Dragičević i Petru Benčini nakon što su glumici na društvenim mrežama stigle pretnje koje se tiču njihove dece. Glumac i producent Goran Šušljik uputio je na Tviteru podršku glumcima Tamari… »
Glumac Petar Benčina: Uznemiren sam zbog pretnji Tamari Dragičević i našoj deci, policija još nije reagovala

Glumac Petar Benčina: Uznemiren sam zbog pretnji Tamari Dragičević i našoj deci, policija još nije reagovala

Insajder 11.06.2023
Glumac Petar Benčina izjavio je da policija još nije reagovala na pretnje koje su putem društvenih mreža upućene njegovoj supruzi, glumici Tamari Dragičević i njihovoj deci nakon što je Dragičević podržala protest "Srbija protiv nasilja". Kako… »
Stiže podrška Tamari Dragičević: Glumci stali uz nju nakon uznemirujućih pretnji koje je dobila zbog podrške protestima

Stiže podrška Tamari Dragičević: Glumci stali uz nju nakon uznemirujućih pretnji koje je dobila zbog podrške protestima

Nova 11.06.2023
Glumci upućuju reči podrške glumcima Tamari Dragičević i Petru Benčini nakon što su glumici na društvenim mrežama stigle pretnje koje se tiču njihove dece. Glumac i producent Goran Šušljik uputio je na Tviteru podršku glumcima Tamari… »
Podrška glumaca Dragičević i Benčini nakon pretnji

Podrška glumaca Dragičević i Benčini nakon pretnji

Novi magazin 11.06.2023
Glumci upućuju reči podrške glumcima Tamari Dragičević i Petru Benčini nakon što su glumici na društvenim mrežama stigle pretnje koje se tiču njihove dece. Glumac i producent Goran Šušljik uputio je na Tviteru podršku glumcima Tamari… »
Glumci: Podrška Tamari Dragičević i Petru Benčini

Glumci: Podrška Tamari Dragičević i Petru Benčini

Vreme 11.06.2023
"Srbija protiv nasilja" Brojni glumci su se oglasili nakon što je Tamara Dragičević dobila pretnje u kojima se pominju i njena deca. Nakon što su glumici Tamari Dragičević upućene pretnje zbog podrške protestu "Srbija protiv nasilja" u kojima se… »
„Neka stane nasilje ili neka stane sve“: Podrška glumaca Dragičević i Benčini

„Neka stane nasilje ili neka stane sve“: Podrška glumaca Dragičević i Benčini

N1 Info 11.06.2023
Glumci upućuju reči podrške glumcima Tamari Dragičević i Petru Benčini nakon što su glumici na društvenim mrežama stigle pretnje koje se tiču njihove dece. Glumac i producent Goran Šušljik uputio je na Tviteru podršku glumcima Tamari… »
Benčina poručio povodom pretnji: Sam ću zaštititi svoju porodicu, policija ne reaguje

Benčina poručio povodom pretnji: Sam ću zaštititi svoju porodicu, policija ne reaguje

Radio 021 11.06.2023
Glumac Petar Benčina poručio je, posle pretnji upućenih njegovoj supruzi i koleginici Tamari Dragičević i njihovoj deci, da će sam zaštititi svoju porodicu jer policija još nije reagovala na prijave. "Ja sam strašno besan i uznemiren, bio bih… »
Savo Manojlović: Tužilaštvo da reaguje na pretnje Tamari Dragičević

Savo Manojlović: Tužilaštvo da reaguje na pretnje Tamari Dragičević

Danas 10.06.2023
Direktor za kampanje pokreta Kreni – Promeni Savo Manojlović uputio je danas podršku glumcima Tamari Dragičević i Petru Benčini, povodom pretnji koje su upućene njima i njihovoj deci. „Tamari Dragičević zbog toga što podržava proteste prete… »
“Policija ne reaguje, sam ću zaštiti svoje dete”: Petar Benčina nakon pretnji smrću njegovoj supruzi Tamari…

“Policija ne reaguje, sam ću zaštiti svoje dete”: Petar Benčina nakon pretnji smrću njegovoj supruzi Tamari…

Danas 10.06.2023
“Ja sam strašno besan i uznemiren, bio bih jako neozbiljan kada u ovakvoj situaciji pretnje mojoj deci i porodici ne bih shvatio ozbiljno. Ne verujem nikome, idem sutra da uzmem dete sa letovanja i sam ću probati da ga zaštitim. Policija ne reaguje… »
Glumici Tamari Dragičević stigle pretnje zbog podrške protestu

Glumici Tamari Dragičević stigle pretnje zbog podrške protestu

Danas 10.06.2023
Glumici Tamari Dragičević poslate su preteće poruke putem društvenih mreža zbog podrške protestu protiv nasilja. U porukama se spominju deca glumice, kao i lokacije na kojima se ona nalaze. “Tamara jel to pozivaš na linč sa Rudnika”… »

Vesti dana »