Povezane vesti

Zvezda u Železniku osvojila osmu uzastopnu titulu državnog prvaka

Zvezda u Železniku osvojila osmu uzastopnu titulu državnog prvaka

Politika 11.06.2023
Košarkaši Crvene zvezde postali su osmi put u nizu šampioni Srbije, i osvojili ukupno 23. pehar namenjen prvaku države u istoriji, pošto su u drugom meču finalne serije pobedili FMP u Železniku 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17). FMP je bolje… »
Ivanović: Mnogo mi znači što sam prvak države sa takvom istorijom

Ivanović: Mnogo mi znači što sam prvak države sa takvom istorijom

Sportski žurnal 11.06.2023
Zvezdin trener istakao da je njegova ekipa morala da pruži maksimum za trijumf nad FMP-om. Duško Ivanović je posle Švajcarske, Francuske i Španije osvojio i titulu prvaka Srbije. - Svi smo veoma zadovoljni što smo prvaci Srbije, za mene mnogo znači… »
Duško Ivanović: ''Ovaj trofej je posebno važan, moji igrači morali da daju maksimum''

Duško Ivanović: ''Ovaj trofej je posebno važan, moji igrači morali da daju maksimum''

Sportske.net 11.06.2023
Crvena zvezda već može da se pohvali duplom krunom ove sezone, jer je posle Kupa Radivoja Koraća, danas osvojila i AdmiralBet Superligu Srbije. Zvezda je u finalnoj seriji plej-ofa savladala FMP sa 2:0 u pobedama, a posle današnjeg meča trener Duško… »
KLS: Mitrović MVP

KLS: Mitrović MVP

Sport klub 11.06.2023
Košarkaš Crvene zvezde Luka Mitrović proglašen je najkorisnijim igračem finala Košarkaške lige Srbije. Centar crveno-belih odigrao je odlično u finalu protiv FMP-a čime je zaokružio fenomenalnu sezonu koju ima. Luka Mitrović je u prvoj utakmici… »
Ivanović: Biti prvak jedne države sa takvom košarkaškom istorijom je posebna stvar

Ivanović: Biti prvak jedne države sa takvom košarkaškom istorijom je posebna stvar

Danas 11.06.2023
Košarkaši Crvene zvezde su uspeli da osvoje i osmu uzastopnu titulu prvaka Srbije, pošto su u finalu pobedili FMP sa 82:72. Oni su tako došli do svoje 23. titule u istoriji kluba. Trener „crveno-belih“ Duško Ivanović bio je zadovoljan nakon… »
Prvaci smo košarkaške zemlje, to mi mnogo znači! Duško Ivanović podigao drugi trofej sa Zvezdom

Prvaci smo košarkaške zemlje, to mi mnogo znači! Duško Ivanović podigao drugi trofej sa Zvezdom

Mondo 11.06.2023
Trener Crvene zvezde Meridianbet govorio je o odbrani titule Superlige i najavio ono što dolazi. Trener Crvene zvezde Meridianbet govorio je o odbrani titule Superlige i najavio ono što dolazi. Trener Crvene zvezde Meridianbet čestitao je svom timu… »
"Ovaj trofej je posebno bitan!" Duško Ivanović: Prvaci smo zemlje košarke sa velikom tradicijom

"Ovaj trofej je posebno bitan!" Duško Ivanović: Prvaci smo zemlje košarke sa velikom tradicijom

Večernje novosti 11.06.2023
CRVENA zvezda osvojila je 23. titulu prvaka Srbije u košarci. Zadovoljstvo zbog trofeja nije mogao da sakrije trener crveno-belih Duško Ivanović. FOTO: M. Vukadinović Klub sa Malog Kalemegdana je pobedio FMP i stigao do osme uzastopnoh pehara koji se… »
Luka Mitrović MVP - Dovoljno za doživotni ugovor?

Luka Mitrović MVP - Dovoljno za doživotni ugovor?

Sportske.net 11.06.2023
Košarkaš Crvene zvezde Luka Mitrović proglašen je najkorisnijim igračem finala AdmiralBet Košarkaške lige Srbije. Centar crveno-belih odigrao je odlično u finalu protiv FMP-a čime je zaokružio fenomenalnu sezonu koju ima. Ali, tu ne sme da se… »
Ivanović: Bitno je biti šampion u košarkaškoj državi

Ivanović: Bitno je biti šampion u košarkaškoj državi

Sport klub 11.06.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović posle osvajanja nacionalne titule nije skrivao zadovoljstvo. Košarkaši Crvene zvezde su uspeli da osvoje i osmu uzastopnu titulu prvaka Srbije, pošto su u finalu pobedili FMP sa 82:72. Oni su tako… »
Košarkaši Crvene zvezde osmi put zaredom šampioni Srbije

Košarkaši Crvene zvezde osmi put zaredom šampioni Srbije

Novi magazin 11.06.2023
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su danas titulu prvaka Srbije, pošto su u gostima pobedili ekipu FMP-a sa 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17), u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Crveno-beli su osvojili osmi uzastopni, a ukupno… »
Zvezda u Železniku osvojila osmu uzastopnu, a ukupno 23. titulu državnog prvaka

Zvezda u Železniku osvojila osmu uzastopnu, a ukupno 23. titulu državnog prvaka

IndeksOnline 11.06.2023
BEOGRAD – Košarkaši Crvene zvezde postali su osmi put u nizu šampioni Srbije, i osvojili ukupno 23. pehar namenjen prvaku države u istoriji, pošto su u drugom meču finalne serije pobedili FMP u Železniku 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17). FMP je… »
Košarkaši Crvene zvezde osmi put zaredom šampioni Srbije

Košarkaši Crvene zvezde osmi put zaredom šampioni Srbije

Danas 11.06.2023
Košarkaši Crvene zvezde osvojili su danas titulu prvaka Srbije, pošto su u gostima pobedili ekipu FMP-a sa 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17), u drugoj utakmici finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Crveno-beli su osvojili osmi uzastopni, a ukupno… »
Zvezda osvojila 23. titulu državnog prvaka

Zvezda osvojila 23. titulu državnog prvaka

Dnevnik 11.06.2023
BEOGRAD: Košarkaši Crvene zvezde postali su osmi put u nizu šampioni Srbije, i osvojili ukupno 23. pehar namenjen prvaku države u istoriji, pošto su u drugom meču finalne serije pobedili FMP u Železniku 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17). FMP je… »
Centar Zvezde najbolji: Luka Mitrović MVP Superlige Srbije

Centar Zvezde najbolji: Luka Mitrović MVP Superlige Srbije

Večernje novosti 11.06.2023
CRVENA zvezda osmi put uzastopno je postala šampion Srbije u košarci, a u dve pobede protiv FMP-a dominirao je Luka Mitrović. FOTO: KK Zadar/Zvonko Kucelin/ABA liga Upravo je centar crveno-belih dobio MVP priznanje finala Superlige. On je u prvoj… »

Vesti dana »