Povezane vesti

Ova žena ima stanara iz pakla! Svi joj poručuju da zove policiju zbog onog što radi: Očajna moli za pomoć "nemam ključ"

Ova žena ima stanara iz pakla! Svi joj poručuju da zove policiju zbog onog što radi: Očajna moli za pomoć "nemam ključ"

Kurir 11.06.2023
Pojedini stanari zadaju muke stanodavcima, a neki od njih neće da plaćaju račune! - U stanu je podstanar koji ne plaća račune već duže vreme. Ja ključ od stana nemam iako sam vlasnik, nisam uzela ključ da me ne bi optuživao da sam ulazila u… »
Poručuju joj da zove policiju: Nišlijka moli za pomoć zbog bahatih stanara kojima izdaje stan: Šta da radim, nemam ključ?!

Poručuju joj da zove policiju: Nišlijka moli za pomoć zbog bahatih stanara kojima izdaje stan: Šta da radim, nemam ključ?!

Blic 11.06.2023
Jedna vlasnica stana je na društvenim mrežama potražila pomoć kako da se izbori sa lošim stanarem koji ne plaća račune, što je problem sa kojim se stanodavci često susreću. Ona je u jednoj grupi na Fejsbuku napisala: - U stanu je podstanar koji… »
Nišlijka moli za pomoć zbog podstanara koji joj zagorčava život: Nije želela da je optuži, sad prolazi kroz pakao

Nišlijka moli za pomoć zbog podstanara koji joj zagorčava život: Nije želela da je optuži, sad prolazi kroz pakao

Mondo 11.06.2023
Nišlijka je navela da nema ključ od stana. Nišlijka je navela da nema ključ od stana. Jedna korisnica društvene mreže potražila je pomoć jer ima problem sa podstanarom koji duže vreme ne plaća račune u Nišu. Takođe je navela da ona nema… »

Vesti dana »