Povezane vesti
Korona presek: U bolnicama 20 obolelih
Euronews 11.06.2023
U poslednja 24 sata u Srbiji je na koronavirus testirano 1.812 osoba od kojih je 24 bilo pozitivno, objavljeno je na sajtu covid19.rs. U istom periodu nije bilo preminulih od posledica infekcije. U bolnicama širom Srbije je 20 obolelih osoba, dok na… »
Najnoviji korona presek: U poslednja 24 sata nema preminulih, na bolničkom lčenju 20 osoba
Blic 10.06.2023
U poslednja 24 sata korona virus je potvrđen kod 62 osobe, dok nije bilo preminulih. Testirano je 2.192 pacijenata, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs. Na bolničkom lečenju je 20 osoba.… »
Vesti dana »

Napeto ispred Filozofskog fakulteta u Novom Sadu, okupljeni pokušali da uđu, policija ih potisnula, dekan kaže: Ugrožena bezbednost prisutnih u zgradi (foto/video)
Blic pre 26 minutajoš 54 povezane

VIDEO Pogledajte: Kako je obezbeđenje „privelo“ novinarku N1 zbog pitanja Stenu Mileru
Nova pre 16 minutajoš 29 povezanih

Srbija demolirala estoniju: Orlovi započeli Evrobasket ubedljivom pobedom! Pešić spasao jokićev rekord: Joviću falio poen za ovo dostignuće!
Hot sport pre 1 satjoš 58 povezanih