Povezane vesti

Škotski premijer ne namerava da suspenduje Nikolu Stardžon iz partije

Škotski premijer ne namerava da suspenduje Nikolu Stardžon iz partije

Euronews 12.06.2023
Premijer Škotske Humza Jusaf izjavio je danas da neće suspendovati svoju prethodnicu Nikolu Stardžon nakon što je uhapšena u okviru policijske istrage o finansijama vladajuće Škotske nacionalne partije (SNP) koja se zalaže za nezavisnost od Velike… »
Oglasila se bivša škotska premijerka nakon puštanja na slobodu: "Nevina sam"

Oglasila se bivša škotska premijerka nakon puštanja na slobodu: "Nevina sam"

Blic 12.06.2023
Bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon saopštila je da je bila šokirana i pod velikim stresom kada je juče uhapšena pa puštena, dodajući da je nevina po pitanju istrage o finansijskim malverzacijama Škotske narodne partije (SNP). "Znam da je… »
Škotska: Bivša premijerka oslobođena optužbi za finansijske malverzacije

Škotska: Bivša premijerka oslobođena optužbi za finansijske malverzacije

Vreme 12.06.2023
Svet Nakon hapšenja, pod sumnjom da je učestvovala u proneveri 600.000 funti, bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon oslobođena je optužbi. Ona je najavila povratak u parlament, gde će, kako je rekla, nastaviti da predstavlja svoje glasače… »
Oglasila se Sterdžon posle puštanja na slobodu: Nevina sam

Oglasila se Sterdžon posle puštanja na slobodu: Nevina sam

Telegraf 12.06.2023
Ona je puštena iz pritvora bez optužnice i čeka dalju istragu, nakon što je ranije uhapšena. Bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon saopštila je da je bila šokirana i pod velikim stresom kada je ranije u toku dana uhapšena pa puštena … »
Oslobođena bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon

Oslobođena bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon

Danas 11.06.2023
Bivša škotska prva ministarka Nikola Sterdžon oslobođena je danas šest sati nakon što je uhapšena u toku istrage o finansijama vladajuće Škotske nacionalne partije. Ona je danas nekoliko sati ispitivana od strane škotske policije koja je… »
Sterdžon puštena na slobodu: Bivšu škotsku premijerku čeka istraga zbog finansijskih malverzacija

Sterdžon puštena na slobodu: Bivšu škotsku premijerku čeka istraga zbog finansijskih malverzacija

Blic 11.06.2023
Bivša premijerka Škotske Nikola Sterdžon puštena je večeras iz pritvora bez optužnice i čeka dalju istragu, nakon što je ranije danas uhapšena u okviru istrage o finansijskim malverzacijama Škotske nacionalne partije (SNP). - Žena (52) koja je… »

Vesti dana »