Повезане вести

Тензије су и даље високе, написао Лајчак о посјети Косову и Србији

Тензије су и даље високе, написао Лајчак о посјети Косову и Србији

Слободна Европа 12.06.2023
Специјални изасланик Европске уније (ЕУ) за дијалог Косова и Србије Мирослав Лајчак рекао је да су "тензије и даље високе" између двије земље, иако су се он и амерички изасланик Габријел Ескобар (Габриел Есцобар) надали… »
Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

Политика 12.06.2023
БРИСЕЛ – Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је данас на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног… »
Лајчак: Надали смо се бољем резултату посјете Приштини и Београду

Лајчак: Надали смо се бољем резултату посјете Приштини и Београду

Ал Јазеера 12.06.2023
Лајчак каже да су се он и специјални изасланик САД-а Габриел Есцобар надали бољем резултату своје мисије, али да су тензије и даље високе. Специјални представник Европске уније Мирослав Лајчак изјавио је да су се специјални… »
Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београду, тензије и даље високе

Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београду, тензије и даље високе

Бета 12.06.2023
Специјални представник ЕУ Мирослав Лајчак изјавио је да су се специјални изасланик САД Габријел Ескобар и он, који су прошле недеље боравили у Приштини и Београду у потрази за политичким решењем кризе на северу Косова… »
Лајчак: Надали смо се бољем резултату, тензије на Косову и даље високе

Лајчак: Надали смо се бољем резултату, тензије на Косову и даље високе

Глас Америке 12.06.2023
БЕОГРАД - Специјални изасланик ЕУ за дијалог Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбуку сажетак активности у протеклој недељи, када је са специјалним представником САД за Западни Балкан, Габријелом Ескобаром, посетио Београд и… »
Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београду

Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београду

Нови магазин 12.06.2023
Специјални представник ЕУ Мирослав Лајчак изјавио је да су се специјални изасланик САД Габријел Ескобар и он, који су прошле недеље боравили у Приштини и Београду у потрази за политичким решењем кризе на северу Косова… »
Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београу, тензије и даље високе

Лајчак: Надали смо се бољем резултату посете Приштини и Београу, тензије и даље високе

Курир 12.06.2023
БЕОГРАД - Специјални представник ЕУ Мирослав Лајчак изјавио је да су се специјални изасланик САД Габријел Ескобар и он, који су прошле недеље боравили у Приштини и Београду у потрази за политичким решењем кризе на северу… »
Лајчак и Ескобар се надали бољем резултату посете Приштини и Београду: Настављамо са напорима до прихватљивог решења

Лајчак и Ескобар се надали бољем резултату посете Приштини и Београду: Настављамо са напорима до прихватљивог решења

ЕурАцтив 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине, Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са специјалним изаслаником за Западни Балкан Габријелом… »
Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

Вести онлине 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је данас на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног секретара… »
БЕЗ УСПЕХА СА КУРТИЈЕМ Лајчак и Ескобар сада моле ВУЧИЋА

БЕЗ УСПЕХА СА КУРТИЈЕМ Лајчак и Ескобар сада моле ВУЧИЋА

Дневник 12.06.2023
БРИСЕЛ: Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је данас на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног… »
Лајчак: Надао сам се бољем резултату Ескобарове и моје мисије

Лајчак: Надао сам се бољем резултату Ескобарове и моје мисије

Инсајдер 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног секретара и… »
Лајчак: Ескобар и ја смо се надали вишем резултату, али нажалост, тензије расту

Лајчак: Ескобар и ја смо се надали вишем резултату, али нажалост, тензије расту

Н1 Инфо 12.06.2023
Специјални изасланик Европске уније (ЕУ) за дијалог Србије и Косова Мирослав Лајчак објавио је на Фејсбуку да, заједно са америчким изаслаником Габријелом Ескобаром, наставља са напорима да се омогуц́и и подржи одрживо… »
Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја надали смо се бољем резултату наше мисије

РТВ 12.06.2023
БРИСЕЛ - Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је данас на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног… »
"Тензије и даље високе": Лајчак о исходу посете Приштини и Београду: Надали смо се бољим резултатима

"Тензије и даље високе": Лајчак о исходу посете Приштини и Београду: Надали смо се бољим резултатима

Блиц 12.06.2023
Специјални изасланик ЕУ у дијалогу Мирослав Лајчак огласио се из Брисела након састанака које је прошле недеље заједно за емисаром САД Габријелом Ескобаром имао у Београду и Приштини у циљу деескалације ситуације на северу… »
Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије, упркос позитивним сигналима, тензије и даље расту

Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије, упркос позитивним сигналима, тензије и даље расту

Еуроневс 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног секретара и… »
Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

РТС 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког државног секретара и… »
Мирослав Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије, али нажалост, тензије и даље расту

Мирослав Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије, али нажалост, тензије и даље расту

Данас 12.06.2023
Специјални изасланик Европске уније (ЕУ) за дијалог Србије и Косова Мирослав Лајчак објавио је на Фејсбуку да, заједно са америчким изаслаником Габријелом Ескобаром, наставља са напорима да се омогуц́и и подржи одрживо… »
Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

Недељник 12.06.2023
ЕПА-ЕФЕ/НЕМАЊА ЈОВАНОВИЦ Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је на свом Фејсбук профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоћника америчког… »
Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

Лајчак: Ескобар и ја смо се надали бољем резултату наше мисије

Спутник 12.06.2023
Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав Лајчак објавио је данас на свом Фејсбук* профилу да се надао бољем резултату прошлонедељне мисије на КиМ са замеником помоц́ника америчког државног… »
Лајчак: Ескобар и ја смо надали бољем резултату наше мисије на КиМ

Лајчак: Ескобар и ја смо надали бољем резултату наше мисије на КиМ

Телеграф 12.06.2023
Он је потврдио да су и ЕУ и САД тражиле од страна на КиМ хитну деескалацију, превремене изборе уз учешц́е косовских Срба и повратак дијалогу о нормализацији. Специјални представник ЕУ за дијалог Београда и Приштине Мирослав… »

Вести дана »