Povezane vesti

Nepoznati muškarac napao nikolinu Pišek: Otvorio joj vrata od kola i pretio policijom - odmah se oglasila!

Nepoznati muškarac napao nikolinu Pišek: Otvorio joj vrata od kola i pretio policijom - odmah se oglasila!

Mondo 12.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek progovorila o muškarcu koji je otvorio vrata njenog automobila i vikao na nju pred ćerkom. Voditeljka Nikolina Pišek progovorila o muškarcu koji je otvorio vrata njenog automobila i vikao na nju pred ćerkom Voditeljka… »
Nikolina Pišek napadnuta ispred tržnog centra Oglasila se na Instagramu: "Uleteo mi je u kola, ćerka je plakala, pretio je…

Nikolina Pišek napadnuta ispred tržnog centra Oglasila se na Instagramu: "Uleteo mi je u kola, ćerka je plakala, pretio je…

Večernje novosti 12.06.2023
VODITELjKA Nikolina Pišek na svom Instagram profilu napisala je kako je napadnuta ispred jednog tržnog centra na parkingu. Kako je navela, njoj je nepoznati muškarac pretio policijom, a onda joj navodno i nasilno ušao u kola. Foto: Printscreen - Bio… »
„Ćerka se uplašila da će me odvesti policija“: Nikolina Pišek napadnuta nasred ulice

„Ćerka se uplašila da će me odvesti policija“: Nikolina Pišek napadnuta nasred ulice

Nova 12.06.2023
Voditeljka je na Instagramu podelila neprijatnu situaciju koja se dogodila njoj i njenoj ćerkici. Nikolina Pišek je u maju prošle godine postala udovica, nakon što je njen suprug Vidoje Ristović iznenada preminuo. Tokom braka dobili su ćerku, a… »
Nikolina Pišek napadnuta ispred tržnog centra: Odmah se oglasila: "Uleteo mi je u kola, ćerka je plakala, pretio je…

Nikolina Pišek napadnuta ispred tržnog centra: Odmah se oglasila: "Uleteo mi je u kola, ćerka je plakala, pretio je…

Blic 12.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek na svom Instagram profilu napisala je kako je napadnuta ispred jednog tržnog centra na parkingu. Kako je navela njoj je nepoznati muškarac pretio policijom, a onda joj navodno i nasilno ušao u kola. - Bio je jedan potpuno lep… »

Vesti dana »