Povezane vesti

„Ceo Vrbas je izašao da nas vidi“: Seka Aleksić otkrila kako je prošla matura devojčice kojoj je bila pratnja

„Ceo Vrbas je izašao da nas vidi“: Seka Aleksić otkrila kako je prošla matura devojčice kojoj je bila pratnja

Nova 12.06.2023
Pevačica oduševila naciju. Seka Aleksić nedavno je obećala devojčici romske nacionalnosti iz Vrbasa, koju su maltretirali u školi, kako će ići sa njom na maturu. Ovo obećanje, pevačica je ispunila, pa se pojavila sa velikim buketom cveća kako… »
Nakon fotki s maturske večeri u Vrbasu, Seka Aleksić podelila još jednu, crno-belu, koja će oduševiti fanove: „Ja posle…

Nakon fotki s maturske večeri u Vrbasu, Seka Aleksić podelila još jednu, crno-belu, koja će oduševiti fanove: „Ja posle…

Nova 12.06.2023
Osmi razred. Pevačica Seka Aleksić nedavno je oduševila čitavu Srbiju nakon što je reagovala na priču devojčice iz Vrbasa koja je trpela vršnjačko nasilje. Mi odrasli smo pali svi na ispitu! Mia sa drugarima je otišla na maturu, možemo samo da… »
Ljudi, ceo vrbas je izašao na centar! Seka Aleksić o maturi o kojoj priča Srbija - "Mi smo svi ovo zajedno uradili!"

Ljudi, ceo vrbas je izašao na centar! Seka Aleksić o maturi o kojoj priča Srbija - "Mi smo svi ovo zajedno uradili!"

Mondo 12.06.2023
Pevačica Seka Aleksić je u emisiji otkrila kako je izgledao susret s Miom. Pevačica Seka Aleksić je u emisiji otkrila kako je izgledao susret s Miom Pevačica Seka Aleksić sinoć je održala obećanje dato na društvenoj mreži Tviter da će Miu iz… »
Seka Aleksić nije jedina koja je ispratila Miu na maturu: Tviter gori zbog ove slike glumaca - "Ljudi, svaka vam čast!"

Seka Aleksić nije jedina koja je ispratila Miu na maturu: Tviter gori zbog ove slike glumaca - "Ljudi, svaka vam čast!"

Mondo 12.06.2023
Seka Aleksić je, kao što je i obećala, ispratila Miu na maturu. U Vrbasu nije bila sama! Seka Aleksić je, kao što je i obećala, ispratila Miu na maturu. U Vrbasu nije bila sama! Pevačica Seka Aleksić oduševila je domaću javnost prvo ponudom da… »

Vesti dana »