Povezane vesti

Ovako razmišlja trener pobednik - Nema nikakvog opravdanja, sutra su svi spremni

Ovako razmišlja trener pobednik - Nema nikakvog opravdanja, sutra su svi spremni

Sportski žurnal 12.06.2023
U finalu ABA lige sastaju se Partizan i Crvena zvezda, prednost domaćeg terena ima Parni valjak. Konačno. Počinje finale ABA lige. Za pehar se bore Partizan i Crvena zvezda. Oba tima imaju po šest trofeja, sada će se jedan izdvojiti na čelu. Posle… »
Ivanović: ''Nema nikakvih opravdanja, sutra su svi spremni!'' Nedoviću se sviđa ono što vidi...

Ivanović: ''Nema nikakvih opravdanja, sutra su svi spremni!'' Nedoviću se sviđa ono što vidi...

Sportske.net 12.06.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je danas da su svi spremni i željni početka finalne serije AdmiralBet ABA lige, kao i da će protiv Partizana najvažnije biti samopouzdanje i strpljenje. "Napokon počinjemo, posle toliko vremena… »
IVANOVIĆ PRED FINALNU SERIJU ABA LIGE : Da svi uživamo i da bolji pobedi

IVANOVIĆ PRED FINALNU SERIJU ABA LIGE : Da svi uživamo i da bolji pobedi

Dnevnik 12.06.2023
BEOGRAD: Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović izjavio je, dan pre početka finalne serije plej-ofa ABA lige i utakmice sa Partizanom, da se nada fešti od košarke i da će bolji pobediti na kraju. Partizan će sutra u "Štark areni" od 20… »
Ivanović pred finale: Malo smo bolji u odbrani od Partizana

Ivanović pred finale: Malo smo bolji u odbrani od Partizana

Sport klub 12.06.2023
Trener Crvene zvezde Duško Ivanović govorio je za medije u susret seriji finala ABA lige, koja počinje u utorak od 20.00 u “Štark areni”. Prednost domaćeg terena ima Partizan, ali crveno-beli se nalaze u odličnoj formi i imaju seriju od 17… »
Željkova želja: ''Da se svi iz Zvezde osećaju prijatno''

Željkova želja: ''Da se svi iz Zvezde osećaju prijatno''

Sportske.net 12.06.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas, pred start finalne serije AdmiralBet ABA lige, da želi da se nakon finala "isključivo i samo priča o košarci". "Imam poruku za naše navijače koji su pokazali da su najbolji i… »
Posle brojnih peripetija: Počinje „večito“ finale ABA lige

Posle brojnih peripetija: Počinje „večito“ finale ABA lige

Sport klub 12.06.2023
U utorak počinje finalna serija 21. sezone ABA lige, a za titulu će se boriti “večiti” beogradski rivali – Partizan i Crvena zvezda. Prednost domaćeg terena imaju crno-beli, koji su u toku regularnog toka šampionata osvojili prvo mesto sa… »
Obradović pred Zvezdu: Da se isključivo i samo priča o košarci (video)

Obradović pred Zvezdu: Da se isključivo i samo priča o košarci (video)

Sportski žurnal 12.06.2023
Partizan će u utorak u "Štark areni" dočekati Crvenu zvezdu u prvom meču finala plej-ofa regionalnog takmičenja. Finalna serija se igra na tri pobede, a crno-beli imaju prednost domaćeg terena. Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio… »
"Imam poruku za naše navijače!" Željko Obradović se pred finale ABA lige Partizan - Crvena zvezda obratio "grobarima"

"Imam poruku za naše navijače!" Željko Obradović se pred finale ABA lige Partizan - Crvena zvezda obratio "grobarima"

Večernje novosti 12.06.2023
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je da njegov tim mora da bude na visokom nivou ako želi da pobedi Crvenu zvezdu u prvom meču finala plej-ofa ABA lige. Foto: N: Paraušić, arhiva VN Partizan će u utorak u "Štark areni"… »
Sada kad igramo sa zvezdom, imam poruku za naše navijače! Oglasio se Željko Obradović: Čuo sam, biće vas pola miliona!

Sada kad igramo sa zvezdom, imam poruku za naše navijače! Oglasio se Željko Obradović: Čuo sam, biće vas pola miliona!

Mondo 12.06.2023
Željko Obradović je spremio svoju ekipu, a navijači su odavno spremni. Finale može da počne! Željko Obradović je spremio svoju ekipu, a navijači su odavno spremni. Finale može da počne! Konačno kreće finale ABA lige! Posle mnogo neizvesnosti… »
“Očekujem zanimljivu seriju, idemo korak po korak”

“Očekujem zanimljivu seriju, idemo korak po korak”

Sport klub 12.06.2023
Finalna serija ABA lige posle mnogo saopštenja, turbulencija i neizvesnosti počinje 13. juna. Partizan će imati prednost domaćeg parketa, a prva dva meča se igraju u “Areni” – 13. i 15. juna. Serija se posle toga seli u dvoranu “Aleksandar… »
Muke za Zvezdu - Vildoza u civilu, Dobrić morao da izađe

Muke za Zvezdu - Vildoza u civilu, Dobrić morao da izađe

Sportski žurnal 12.06.2023
Već sutra veče kreće finale ABA lige Partizan – Crvena zvezda. Meč u Železniku, drugi finalni između FMP-a i Crvene zvezde, Luka Vildoza je ispratio u civilu. Bilo je to i očekivan epilog kada se zna da je prvi duel serije u Pioniru, zbog… »
Dva meča za 23. Titulu: Zvezda brzopotezno odbranila naslov prvaka Srbije, a sada - poslastica

Dva meča za 23. Titulu: Zvezda brzopotezno odbranila naslov prvaka Srbije, a sada - poslastica

Večernje novosti 12.06.2023
SAMO dve utakmice bile su potrebne i dovoljne Crvenoj zvezdi da osvoji osmu u nizu titulu prvaka Srbije, ukupno 23. računajući klupski istorijat u ranijim državnim zajednicama. FOTO:KK Crvena zvezda Kao i prošle sezone, branilac trofeja je u finalu… »

Vesti dana »