Povezane vesti

Putin odao počast Berluskoniju: "Za mene je Silvio bio draga osoba, pravi prijatelj"

Putin odao počast Berluskoniju: "Za mene je Silvio bio draga osoba, pravi prijatelj"

Telegraf 12.06.2023
Putin je naveo da se oduvek divio Berluskonijevoj "mudrosti" i hvalio je njegovu "neverovatnu životnu energiju, optimizam i smisao za humor". Predsednik Rusije Vladimir Putin odao je danas počast bivšem italijanskom premijeru Silviju Berluskoniju, koji… »
Putin odao počast Berluskoniju: Oduvek sam se divio njegovoj mudrosti, bio je pravi prijatelj

Putin odao počast Berluskoniju: Oduvek sam se divio njegovoj mudrosti, bio je pravi prijatelj

Blic 12.06.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin odao je danas počast bivšem italijanskom premijeru Silviju Berluskoniju, koji je umro u 87. godini, opisujući ga kao "dragu osobu" i "istinskog prijatelja". - Za mene je Silvio bio draga osoba, pravi prijatelj - naveo… »
„Za mene je Silvio bio draga osoba i pravi prijatelj“: Putin odao počast Berluskoniju

„Za mene je Silvio bio draga osoba i pravi prijatelj“: Putin odao počast Berluskoniju

Danas 12.06.2023
Predsednik Rusije Vladimir Putin odao je danas počast bivšem italijanskom premijeru Silviju Berluskoniju, koji je umro u 87. godini, opisujući ga kao „dragu osobu“ i „istinskog prijatelja“. „Za mene je Silvio bio draga osoba, pravi… »

Vesti dana »