Povezane vesti

Vučić tvrdi da ga je u „Ribnikaru“ slikao šef Kobri: Ima cela stranica koju sam ispisao, kakvo fotošopiranje

Vučić tvrdi da ga je u „Ribnikaru“ slikao šef Kobri: Ima cela stranica koju sam ispisao, kakvo fotošopiranje

Nova 12.06.2023
"Ima cela stranica koju sam ispisao u OŠ 'Vladislav Ribnikar'. Ima mnogo ljudi koji me prate. Slikao me šef obezbeđenja Kobri", rekao je predsednik Aleksandar Vučić o poseti školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, uprkos tvrdnjama da su fotografije… »
Predsednik Vučić: Glas naroda je glas Boga

Predsednik Vučić: Glas naroda je glas Boga

Politika 12.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je večeras u emisiji „Ćirilica“ na Hepi televiziji, autora Milomira Marića. Predsednik je govorio o svim aktuelnim temama koje se tiču svih problema sa kojima se Srbija suočava. Govorio je o situaciji… »
Vučić: Težak razgovor sa Srbima sa KiM; Predlozi Lajčaka i Borelja, Statut ZSO može da napiše samo Srpski upravljački…

Vučić: Težak razgovor sa Srbima sa KiM; Predlozi Lajčaka i Borelja, Statut ZSO može da napiše samo Srpski upravljački…

RTV 12.06.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je do večeras prikupljeno 93.000 cevi i minsko eksplozivnih sredstava i više od 3,2 miliona metaka različitog kalibra. "Naše je da pokušamo da dignemo glavu posle teških trenutaka kroz… »
Vučić: Prikupljeno 93.000 komada oružja i više od 3,2 miliona metaka

Vučić: Prikupljeno 93.000 komada oružja i više od 3,2 miliona metaka

Dnevnik 12.06.2023
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je do večeras prikupljeno 93.000 cevi i minsko eksplozivnih sredstava i više od 3,2 miliona metaka različitog kalibra. "Naše je da pokušamo da dignemo glavu posle teških trenutaka kroz koje… »
Vučić: Otvoren sam za pregovore, ali ne razgovaram pod pritiscima, ucenama i pretnjama

Vučić: Otvoren sam za pregovore, ali ne razgovaram pod pritiscima, ucenama i pretnjama

Telegraf 12.06.2023
Predsednik Vučić je gost emisije "Ćirilica" na TV Hepi, gde govori o svim aktuelnim temama. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić bio je gost emisije "Ćirilica" na TV Hepi, gde je govorio o svim aktuelnim temama. - Želeo sam pre svega večeras da… »
Aleksandar Vučić: Bio sam u „Ribnikaru“, fotografija nije lažna

Aleksandar Vučić: Bio sam u „Ribnikaru“, fotografija nije lažna

N1 Info 12.06.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za TV Hepi da je zaista bio u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", gde se dogodilo masovno ubistvo učenica i učenika i čuvara te škole, uprkos tvrdnjama da su fotografije njega kako se potpisuje u knjigu… »
Predsednik Vučić večeras gost u emisiji "Ćirilica"

Predsednik Vučić večeras gost u emisiji "Ćirilica"

Telegraf 12.06.2023
Predsednik će govoriti o svim aktuelnim temama od 21 sat. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, biće večeras gost emisije "Ćirilica" na "Happy" televiziji. Emisija, autora i voditelja Milomira Marića, počinje u 21 sat. Predsednik će govoriti o svim… »

Vesti dana »