Povezane vesti

„Predsednik Srbije zaprepastio naciju“: Kako su regionalni mediji preneli izjavu Vučića o odlasku na svadbu kod…

„Predsednik Srbije zaprepastio naciju“: Kako su regionalni mediji preneli izjavu Vučića o odlasku na svadbu kod…

Danas 13.06.2023
U sinoćnoj Ćirilici Milomira Marića gostovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je govorio o odlasku na svadbu sinu ratnog zločinca i predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja. Mediji iz regiona preneli su govor… »
Vučić o svadbI Šešeljevog sina: Ništa nisam ni jeo i popio sam samo dvije cole zero

Vučić o svadbI Šešeljevog sina: Ništa nisam ni jeo i popio sam samo dvije cole zero

SEEbiz 13.06.2023
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji Ćirilica na Happy TV gdje se između ostalog pravdao zbog odlaska na svadbu sinu Vojislava Šešelja. Na pitanje zašto je bio na svadbi, Vučić je izjavio kako je poziv dobio prije… »
Vučić o svadbi Šešeljevog sina: Ja kad popijem vino, ja kažem da sam popio vino…, kad kažem da sam popio rakijicu…

Vučić o svadbi Šešeljevog sina: Ja kad popijem vino, ja kažem da sam popio vino…, kad kažem da sam popio rakijicu…

Danas 12.06.2023
Dobio sam pre pet meseci pozivnicu od Aleksandra Šešelja, sina Vojislava Šešelja, za njegovo crkveno venčanje, svečani ručak posle toga u restoranu Radmilovac… Stvarno je to porodica Šešelj lepo organizovala, pristojno, i… , sve stare kumove… »

Vesti dana »