Povezane vesti

Otac je silovao sa 15 godina, pokušala da se ubije... Danas je jedna od najpoznatijih turskih glumica, a njena ispovest tera…

Otac je silovao sa 15 godina, pokušala da se ubije... Danas je jedna od najpoznatijih turskih glumica, a njena ispovest tera…

Alo 13.06.2023
Jeziva ispovest turske glumice Melise Dongel (23) šokirala je svetsku javnost, kada je priznala da ju je otac silovao kada je imala 15 godina. Međutim, iako pomislite da ne može gore, to se upravo dogodilo Melisi koja se o ovom događaju obratila… »
Otac me je godinama silovao, majka mi nije verovala: Jeziva ispovest zvezde serije "Elif" (22) - Neću više da ćutim!

Otac me je godinama silovao, majka mi nije verovala: Jeziva ispovest zvezde serije "Elif" (22) - Neću više da ćutim!

Mondo 13.06.2023
Mlada turska glumica Melisa Dongel, ispričala je jezive detalje o zlostavljanju koje se prvi put dogodilo kada je imala 15 godina. Mlada turska glumica Melisa Dongel, ispričala je jezive detalje o zlostavljanju koje se prvi put dogodilo kada je imala 15… »
Potresna ispovest glumice: „Otac me je godinama silovao, majka mi nije verovala“

Potresna ispovest glumice: „Otac me je godinama silovao, majka mi nije verovala“

Nova 13.06.2023
Turska glumica Melisa Dongel već sa 22 godine postala je jedna od najpopularnijih glumica u svojoj zemlji. Iako je postigla ogroman uspeh, iza njenog osmeha krije se užasna životna priča. Naime, ona je prošle godine iznela tvrdnje da ju je njen otac… »

Vesti dana »