Povezane vesti

Irfanu Mensuru posle intervjua oštećen automobil: Neka me targetira ko hoće, ne brine me to

Irfanu Mensuru posle intervjua oštećen automobil: Neka me targetira ko hoće, ne brine me to

Radio 021 13.06.2023
Glumac Irfan Mensur izjavio je da su mu jutros slomljena oba brisača i retrovizora na parkiranom automobilu. Kako je rekao, veruje da to može biti posledica intervjua u kome je rekao da "imamo pravo na svoje mišljenje". "Ne znam šta to znači, nikad… »
Irfan Mensur: Jutros mi je oštećen auto, možda je „slučajnost“ (VIDEO)

Irfan Mensur: Jutros mi je oštećen auto, možda je „slučajnost“ (VIDEO)

N1 Info 13.06.2023
Glumac Irfan Mensur izjavio je u Novom danu da su mu jutros slomljena oba brisača i retrovizora na automobilu. „Ne znam šta to znači, nikad mi se nije desilo možda je slučajnost a možda i namera… u ovo vreme slučajnosti“, rekao je Mensur za… »
Irfan Mensur, nakon što mu je oštećen auto: „Možda je namera u ovo vreme slučajnosti“

Irfan Mensur, nakon što mu je oštećen auto: „Možda je namera u ovo vreme slučajnosti“

Danas 13.06.2023
Irfan Mensur je izjavio gostujući na televiziji N1 da su mu slomljena oba brisača i retrovizora na automobilu. Glumac je ranijih dana podržao proteste protiv nasilja koji se odvijaju u Beogradu. „Ne znam šta to znači, nikad mi se nije desilo možda… »
Irfan Mensur: Jutros mi je oštećen auto, možda je 'slučajnost'

Irfan Mensur: Jutros mi je oštećen auto, možda je 'slučajnost'

Novi magazin 13.06.2023
Glumac Irfan Mensur izjavio je za N1 da su mu jutros slomljena oba brisača i retrovizora na automobilu. "Ne znam šta to znači, nikad mi se nije desilo možda je slučajnost a možda i namera… u ovo vreme slučajnosti", rekao je Mensur za N1. Mensur… »

Vesti dana »