Povezane vesti
Džonić preko advokatice najavio žalbu na doživotnu zatvorsku kaznu
Niške vesti 13.06.2023
„Rok za izjavljivanje žalbe je 15 dana, videćemo kakva će biti presuda Apelacionog suda. Mi smo pre par dana uložili žalbu na rešenje o pritvoru“, izjavila je Pešić. Kao razloge za ulaganje žalbe Pešić je navela neuzimanje u obzir određenih okolnosti… »
Doživotna robija za vatrogasca u penziji za ubistvo porodice u Aleksincu
Niške vesti 13.06.2023
Sudsko veće kojim je predsedavao sudija Mirko Drašković prihvatilo je optužnicu i dokaze Višeg javnog tužilaštva da je Džonić ubio Đokiće pucnjima iz pištolja u napuštenoj separaciji na obalama Južne Morave i tu spalio njihova tela. Zločin koji je… »
Goran Džonić osuđen na doživotnu robiju
Sandžak haber 13.06.2023
NIŠ – Viši sud u Nišu osudio je danas Gorana Džonića na doživotnu kaznu zatvora zbog ubistva tročlane porodice Đokić iz Aleksinca – Gorana (57), Gordane (56) i njihove ćerke Lidije (25), 26. septembra 2021. godine, rekao je Tanjugu advokat porodice Đokić… »
Vesti dana »
Zelenski isključuje teritorijalne ustupke dok Evropa ponavlja 'nepokolebljivu' podršku Ukrajini
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 23 povezane
Tela muškarca i žene pronađena u stanu u strogom centru grada. Policija rasvetljava okolnosti pod kojima je smrt nastala. Uviđaj je u toku.
Dnevnik pre 46 minutajoš 17 povezanih





