Povezane vesti
Dodik: Pitanje imovine rešeno Dejtonom, to je za Republiku Srpsku gotova stvar
Politika 13.06.2023
BANjALUKA – Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da je pitanje imovine rešeno Dejtonskim mirovnim sporazumom i da je za Republiku Srpsku to završena stvar, komentarišući sastanak eksperata o državnoj imovini koji je danas održan u… »
Dodik: Pitanje imovine rešeno Dejtonom, to je za RS gotova stvar
RTV 13.06.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da je pitanje imovine rešeno Dejtonskim mirovnim sporazumom i da je za Republiku Srpsku to završena stvar, komentarišući sastanak eksperata o državnoj imovini koji je danas održan u… »
Dodik: Nisu Srbi ginuli braneći svoju imovinu da bi je Šmit, Marfi i Izetbegović krčmili
Sputnik 13.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je pitanje imovine rešeno Dejtonskim mirovnim sporazumom i za Republiku Srpsku je to završena stvar. Nije Srpska izgubila više od 20.000 svojih najboljih sinova koji su branili svoje kuće i… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas u Srbiji pretežno sunčano sa mestimičnom kišom
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

Zapalio se voz na pruzi: Beograd-Šid Vozilo hitno zaustavljeno: Varnice zapalile okolnu travu i rastinje
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Makron će u narednih nekoliko dana imenovati novog premijera Francuske
Danas pre 4 satijoš 3 povezane

Laburisti vode na izborima u norveškoj: Desnica na putu ka jednom od najslabijih rezultata
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Nemam decu, pa da moram da idem u Tetovo": Sofija odlučila da tuži Aleks: "Ne dolazim ilegalno do novca poput nje"
Blic pre 6 minutajoš 1 povezana