Povezane vesti

Bajaga joj je posvetio dve pesme, Brega sramne stihove, a poznatom fudbaleru bila je ljubavnica: Zvezda bivše Juge šokirala…

Bajaga joj je posvetio dve pesme, Brega sramne stihove, a poznatom fudbaleru bila je ljubavnica: Zvezda bivše Juge šokirala…

Nova 14.06.2023
Pevačica Alka Vuica svoju karijeru je započela osamdesetih godina prošlog veka, a svojom pojavom, kao i ljubavnim životom često je privlačila veliku pažnju. Prva ljubav pevačice bio je muzičar Adi Karaselimović, bubnjar grupe „Srebrna… »
Bila je ljubavnica fudbaleru, Bajaga joj posvetio pesmu, a Brega ove sramne stihove pesme: Buran ljubavni život zvezde bivše…

Bila je ljubavnica fudbaleru, Bajaga joj posvetio pesmu, a Brega ove sramne stihove pesme: Buran ljubavni život zvezde bivše…

Blic 14.06.2023
Alka Vuica bila je prva pevačica koja je uvela etno stil u pop muzici, a o njenom ljubavnom životu mnogo se spekulisalo. Svojom pojavom odmah je zaintrigirala javnost, a naširoko se pisalo i pričalo o njenom životu, posebno o partnerima koje je… »
"Svi moji frajeri su me varali": Alka Vuica šokirala priznanjem: "Zanimljiv ljubavni život sam imala"

"Svi moji frajeri su me varali": Alka Vuica šokirala priznanjem: "Zanimljiv ljubavni život sam imala"

Blic 13.06.2023
Alka Vuica bila je prva pevačica koja je uvela etno stil u pop muzici, a o njenom ljubavnom životu mnogo se spekulisalo. Ona je sada gostovala u emisiji kod Ognjena Amidžića i tom prilikom je pričala o prevarama, pa je priznala da je mnogo puta… »

Vesti dana »