Povezane vesti

Rajaković: Ponosan sam što sam u Torontu (video)

Rajaković: Ponosan sam što sam u Torontu (video)

Sportski žurnal 14.06.2023
Naš stručnjak istakao da njegov izbor mnogo znači njemu, srpskoj zajednici u Kanadi, porodici i košarkaškom svetu u Srbiji. Novi trener Toronta Darko Rajaković izjavio je da je srećan što će naredne sezone da vodi ekipu Reptorsa u NBA ligi i… »
"Osećam se kao patka na površini vode": Srbija ima NBA trenera, Rajaković veličanstveno predstavljen kao trener Toronta

"Osećam se kao patka na površini vode": Srbija ima NBA trenera, Rajaković veličanstveno predstavljen kao trener Toronta

Večernje novosti 14.06.2023
Novi trener Toronta Darko Rajaković izjavio je danas da je srećan što će naredne sezone da vodi ekipu Reptorsa u NBA ligi i dodao da njegovo imenovanje mnogo znači košarkaškoj zajednici u Srbiji, prenosi AP. Foto: Printskrin Rajaković je deseti… »
Rajaković zvanično predstavljen u Torontu

Rajaković zvanično predstavljen u Torontu

Sportske.net 14.06.2023
Velika čast za srpsku i evropsku košarku, posle Igora Kokoškova, Darko Rajaković je dobio priliku da vodi NBA tim sa mesta glavnog trenera. "Nevevovatna je privilegija raditi u šampionskoj organizaciji, kakva je Toronto“, rekao je Rajaković u… »
Darko Rajaković i zvanično na klupi Toronto Reptorsa

Darko Rajaković i zvanično na klupi Toronto Reptorsa

Glas Amerike 14.06.2023
TORONTO — Srpski košarkaški stručnjak Darko Rajaković i zvanično je imenovan za novog trenera Toronto Reptorsa. Rajaković će biti 10. trener u istoriji jedinog preostalog kanadskog tima u NBA ligi, pošto je prethodne tri sezone bio prvi… »
Srpski trener Darko Rajaković novi trener Toronto Reptorsa

Srpski trener Darko Rajaković novi trener Toronto Reptorsa

Danas 13.06.2023
Kako prenose američki mediji, srpski trener Darko Rajaković novi je trener Toronto Reptorsa. Na ovaj način Rajaković je postao drugi srpski trener na mestu glavnog trenera neke NBA franšize posle Igora Kokoškova koji je vodio Finiks Sanse… »

Vesti dana »