Povezane vesti

Mbape ne napušta PSŽ, ali neće ni da produži ugovor

Mbape ne napušta PSŽ, ali neće ni da produži ugovor

Politika 14.06.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je danas da je srećan što će i naredne sezone igrati za klub iz Pariza i demantovao da će karijeru da nastavi u madridskom Realu, prenosi Gazeta delo Sport. Mbape je pre nekoliko dana obavestio čelnike… »
Sve je jasno - Mbape hoće samo u jedan klub!

Sve je jasno - Mbape hoće samo u jedan klub!

Sportske.net 14.06.2023
Uveliko traje saga oko odlaska Kilijana Mbapea iz Pari Sen Žermena. Jedan od najboljih fudbalera na planeti jasno je saopštio da neće produžiti ugovor sa "svecima" koji mu ističe na kraju sledeće sezone. Pari Sen Žermen nema kud, te je francuski… »
Mbape o transferu u Real, Mesiju, navijanju za Milan, rasizmu...

Mbape o transferu u Real, Mesiju, navijanju za Milan, rasizmu...

Sportski žurnal 14.06.2023
- Samo sam potvrdio da ne želim da aktiviram dodatnu godinu predviđenu ugovorom. Sa PSŽ-om nikada nismo razgovarali o produženju, ali srećan sam što ću ostati ovde sledeće sezone - rekao je brzonogi Francuz. As Pari Sen Žermena Kilijan Mbape… »
Sveci zainteresovani za Kejna

Sveci zainteresovani za Kejna

Sportski žurnal 14.06.2023
Engleski napadač mogao bi da pojača PSŽ ukoliko Kilijan Mbape ode iz Pariza. Napadač Totenhema Hari Kejn mogao bi i naredne sezone da igra za Pari Sen Žermenu ako napadač kluba iz Pariza Kilijan Mbape odluči da nastavi karijeru u Realu, prenosi… »
Mbape: Ne prelazim u Real, srećan sam što ću i naredne sezone igrati za PSŽ

Mbape: Ne prelazim u Real, srećan sam što ću i naredne sezone igrati za PSŽ

Dnevnik 14.06.2023
RIM: Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je danas da je srećan što će i naredne sezone igrati za klub iz Pariza i demantovao da će karijeru da nastavi u madridskom Realu, prenosi Gazeta delo Sport. Mbape je pre nekoliko dana obavestio… »
Mbape: Nisam tražio da idem iz PSŽ-a

Mbape: Nisam tražio da idem iz PSŽ-a

Sport klub 14.06.2023
Priče o odlasku Kilijana Mbapea iz Pari Sen Žermena, trenutno je glavna tema u svetu fudbalu. Francuski as je dovođen u vezu sa Realom iz Madrida. Govori se i da Parižani ovog leta prodaju brzonogog nepadača kako ne bi narednog otišao bez… »
Mbape srećan što će i naredne sezone igrati u PSŽ-u

Mbape srećan što će i naredne sezone igrati u PSŽ-u

Novi magazin 14.06.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape rekao je danas da je srećan što će i naredne sezone igrati u tom klubu, tvrdeći da nije tražio ni transfer ni prelazak u Real Madrid. "Samo sam potvrdio da ne želim da aktiviram dodatnu godinu predviđenu… »
Reči Kilijana Mbapea koje nisu realne?

Reči Kilijana Mbapea koje nisu realne?

Sportske.net 14.06.2023
Francuski napadač Kilijan Mbape i ovog leta se nalazi u centru pažnje fudbalske javnosti. Njegov odnos sa upravom Pari Sen Žermena ponovo je značajno poljuljan nakon što im je saopštio da nema nameru da ostaje nakon što mu aktuelna saradnja… »
Mbape: Milan je klub mog detinjstva

Mbape: Milan je klub mog detinjstva

Sportski žurnal 14.06.2023
Francuska zvezda otkrila zašto su mu rosoneri u srci i izrazio saučešće porodici Berluskoni. Kilijan Mbape imao je potrebu da dodatno demanutje vesti koje su se brzinom munje pronele preko društvenih mreža. Reč je o tome da je obavestio rukovodstvo… »

Vesti dana »