Povezane vesti

Savićević: Berluskoni mi je bio kao drugi otac, voleo me i branio, oprostiću se poslednji put od njega

Savićević: Berluskoni mi je bio kao drugi otac, voleo me i branio, oprostiću se poslednji put od njega

Politika 14.06.2023
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević izjavio je da je mnogo voleo Silvija Berluskonija i dodao da će prisustvovati sahrani bivšeg predsednika Milana, prenosi Gazeta delo Sport. Berluskoni je preminuo pre dva dana u 87. godini, a… »
Savićević krenuo automobilom iz Podgorice na Berluskonijevu sahranu: Bio mi je kao drugi otac, moram da se oprostim od njega

Savićević krenuo automobilom iz Podgorice na Berluskonijevu sahranu: Bio mi je kao drugi otac, moram da se oprostim od njega

Danas 14.06.2023
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore Dejan Savićević izjavio je da je mnogo voleo Silvija Berluskonija i dodao da će prisustvovati sahrani bivšeg predsednika Milana. Berluskoni je preminuo u ponedeljak, u 87. godini, a biće sahranjen u sredu na… »
Savićević se prisetio Berluskonija

Savićević se prisetio Berluskonija

Sportski žurnal 14.06.2023
- Bio mi je kao drugi otac - reči su čuvenog Genija, koji je od 1992. do 1998. igrao za Milan. Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG) Dejan Savićević izjavio je da je mnogo voleo Silvija Berluskonija i dodao da će prisustvovati sahrani bivšeg… »
"To nisam mogao da propustim"! Savićević krenuo na sahranu Berluskonija: Grešio sam, ali on bi sve sredio

"To nisam mogao da propustim"! Savićević krenuo na sahranu Berluskonija: Grešio sam, ali on bi sve sredio

Večernje novosti 14.06.2023
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG) Dejan Savićević izjavio je da je mnogo voleo Silvija Berluskonija i dodao da će prisustvovati sahrani bivšeg predsednika Milana, prenosi Gazeta delo Sport. FOTO: AP Berluskoni je preminuo pre dva dana u… »
Savićević: Berluskoni me je voleo i branio, oprostiću se poslednji put od njega

Savićević: Berluskoni me je voleo i branio, oprostiću se poslednji put od njega

Euronews 14.06.2023
Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG) Dejan Savićević izjavio je da je mnogo voleo Silvija Berluskonija i dodao da će prisustvovati sahrani bivšeg predsednika Milana, prenosi Gazeta delo Sport. Berluskoni je preminuo pre dva dana u 87. godini… »
Savićević: Silvio Berluskoni mi je bio kao drugi otac

Savićević: Silvio Berluskoni mi je bio kao drugi otac

Sport klub 14.06.2023
Silvio Berluskoni mi je bio kao drugi otac. Deluje kao velika i preterana rečenica, ali istina je. Osetio sam da me voli, da me poštuje, branio me je. Čak i previše. Tim rečima je Dejan Savićević, legenda Milana i aktuelni predsednik Fudbalskog… »

Vesti dana »