Povezane vesti
Ministarka poljoprivrede najavila pojačane inspekcijske kontrole pri otkupu višnje
Biznis.rs 14.06.2023
roba se ne klasira kako treba. Ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Srbije Jelena Tanasković najavila je u sredu da će poljoprivredna inspekcija ove godine biti na otkupnim mestima višnje u Merošini, kako se ne bi dogodilo kao prethodnih… »
Tanasković najavila pojačane inspekcijske kontrole pri otkupu višnje
Euronews 14.06.2023
Ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Jelena Tanasković najavila je danas da će poljoprivredna inspekcija ove godine biti na otkupnim mestima višnje u Merošini, kako se ne bi dogodilo kao prethodnih godina da se poljoprivrednicima plaća… »
SAZNAJEMO Nema više da se plaća druga umesto prva klasa, slede kontrole otkupa višnje
Telegraf 14.06.2023
Ministarka je na sastanku ponudila rešenje koje su poljoprivrednici podržali – da na otkupnim mestima bude prisutna poljoprivredna inspekcija. Ministarka poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Jelena Tanasković najavila je danas da će poljoprivredna… »
Vesti dana »

Ekstremni toplotni talas i vremenska prognoza u Srbiji od 10. do 17. avgusta 2025
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 32 povezane

Univerzitet u Beogradu: U prvom upisnom roku upisana 10.984 studenta
Insajder pre 42 minutajoš 17 povezanih

Veliki požari kod Splita i u Crnoj Gori ugrožavaju objekte, angažovane brojne vatrogasne ekipe
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 15 povezanih