Povezane vesti

„Pa se ljudi pitaju što sam se udala sa 19 godina“: Kaja Ostojić govorila o stresnom odrastanju, pa se prisetila prvog…

„Pa se ljudi pitaju što sam se udala sa 19 godina“: Kaja Ostojić govorila o stresnom odrastanju, pa se prisetila prvog…

Nova 14.06.2023
Iza sebe ima tri razvoda. Pevačica Katarina Kaja Ostojić rođena je u Užicu, a gimnazijalske dane provela u Novom Sadu. Međutim, odmah nakon završetka srednje škole, Kaja se udala i ubrzo dobila ćerku Nikolinu. Ona se nedavno prisetila svog… »
One su izlazile u ponoć, a Ja sam tada bila kod kuće: Kaja Ostojić progovorila o odrastanju i priznala da se razlikuje od…

One su izlazile u ponoć, a Ja sam tada bila kod kuće: Kaja Ostojić progovorila o odrastanju i priznala da se razlikuje od…

Večernje novosti 14.06.2023
KATARINA Ostojić Kaja otkrila je kako je je teklo detinjstvu u Novom Sadu. Foto: N. Skenderija - Ja sam propustila deo odrastanja u Novom Sadu, tamo sam živela od 16 do 18 godine, u tom periodu života nisam znala gde mi glava od škole, pevanja. Ja sam… »
"Otac mi je branio da izlazim, pa se ljudi pitaju što sam se udala sa 19": Kaja Ostojić o odrastanju: "To mi je stresan deo…

"Otac mi je branio da izlazim, pa se ljudi pitaju što sam se udala sa 19": Kaja Ostojić o odrastanju: "To mi je stresan deo…

Blic 14.06.2023
Pevačica Katarina Ostojić Kaja otkrila je kako je izgledalo detinjstvu u Novom Sadu. - Ja sam propustila deo odrastanja u Novom Sadu, tamo sam živela od 16 do 18 godine, u tom periodu života nisam znala gde mi glava od škole, pevanja. Ja sam iz… »

Vesti dana »